Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Instalacja

Zlecę instalację KZ/BH mod na serwerze 1.6

instalacja

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 DeszczuXS

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:0
  • GG:
  • Imię:Tomek
  • Lokalizacja:Rawa Maz / Skierniewice
Offline

Napisano 15.03.2020 09:51

Witam.
Szukam kogoś kto wgrałby mi KZ/BH mod na serwer do CS 1.6. Może być po angielsku a jak będzie po polsku to jeszcze lepiej. Jak ktoś wgra mapy np paczkę najnowszą z XJ to jak najbardziej może być. Dodatkowo jakoś dodać admina czy coś. Jestem zielony i to naprawdę zielony.

Z dodatkowych wymagań to:
rtv
nominate "nazwa mapy"
ljstats
top15 nub15/pro15
admin menu do np banowania, zmiany mapy, wymuszenia głosowania na zmianę mapy
/scout
VIP (posiada auto bhop), którego mógłbym nadawać z poziomu admin menu
Jeżeli nie to co wyżej to opcja włączenia sobie w /menu auto bhop (chcę nauczyć kilku graczy, mi to nie jest potrzebne). Ewentualnie auto bhop byłby traktowany z automatu jako nub15
/awp jeżeli jest taka możliwość to dodanie expert15 do listy stat. Zrobione tak, żeby dało się grać z awp. Komenda /awp zabiera wszystkie bronie a daje awp i nie da się wyrzucić ale jak ktoś przejdzie mapę to jest expert15 (oczywiście bez cp jak przejdzie)

Jeżeli nie to chciałbym admin menu, scout, rtv, nominate, wiadomo komenda typu timeleft, nextmap, /speed. Checkpointy itd to podstawa kz, to nie wspominam nawet. Lj stats oczywiście i nub15 oraz pro15. Tak to więcej niczego nie oczekuję od kz. Chcę dużo dużo mapek i jeżeli gra tylko jeden gracz to komenda rtv żeby była dostępna już po pierwszej minucie gry. No bo ja w panelu admina chcę móc zawsze zmienić. W głosowaniu na mapę oczywiście opcja przedłużenia mapki.

Server 100aa.
Kontakt tutaj w poście, na pw albo też mogę dać GG, messenger czy coś tam.
  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: instalacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych