Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Root Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388FKtoś zna sposób ?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 glutex

    Mamamba

  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 06.02.2020 20:22

Witam, tak jak w temacie, posiadam Telefon Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388F i chciałbym go zrootować. Przekopałem kupę internetu w poszukiwaniu działającego sposobu, a efektów brak. Od razu zastrzegam, że próbowałem chyba wszystkich programów typu "one click root" (KingoRoot, iRoot itd. itp.) - rezultat = failed (Jedyna nadzieja była w OneClickRoot, lecz na samym końcu okazało się, że program jest... płatny :facepalm: )
Próbowałem kombinować także z TWRP i SuperSU, ale telefon po "rootowaniu" się nie uruchamiał i pozostawała ponowna instalacja XEO. Do wgrywania softów używałem Samsung Tool Pro oraz Odin'a.
Może ma ktoś jakieś pomysły jak to zrobić ? W sumie nie zależałoby mi aż tak na tym root'owaniu, ale strasznie wku*wia mnie brak możliwości instalacji aplikacji na karcie pamięci.

Any Ideas ?


  • +
  • -
  • 0

przejdzmynaty.gif


#2 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 06.02.2020 22:46

Wredny model.

Szukałeś prerooted roma?


Rivit (06.02.2020 22:47):
Rozumiem, że tu szukałes: https://forum.xda-de...cover3-t3465132

  • +
  • -
  • 0

#3 glutex

    Mamamba

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 06.02.2020 23:29

xda-developers przekopałem (myślę) w 50%




Rozumiem, że tu szukałes: https://forum.xda-de...cover3-t3465132


Byłem tam nie raz :sadpepe:
 

Szukałeś prerooted roma?


Na bardziej "oficjalnych" stronach jest tylko dla SM-G389F, dla mojego w odmętach www znalazłem wersję na KitKat'a (4.4.4) (aktualny to Lollipop 5.1.1), ale po flash'owaniu telefon się nie uruchamiał o_O A po instalacji jednego egzemplarza był nawet problem z ponownym zainstalowanie XEO :##:


  • +
  • -
  • 0

przejdzmynaty.gif


#4 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 07.02.2020 10:05

Hmm, jak na moje to na 4.4.4 byś i tak musiał kombinować :D

 


Na bardziej "oficjalnych"

A na tych mniej oficjalnych? :D Nie próbowaleś czy jakies uprzedzenia?

 

 


  • +
  • -
  • 0

#5 glutex

    Mamamba

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 07.02.2020 13:26

A na tych mniej oficjalnych? :D Nie próbowaleś czy jakies uprzedzenia?


Na bardziej "oficjalnych" stronach jest tylko dla SM-G389F, dla mojego w odmętach www znalazłem wersję na KitKat'a (4.4.4) (aktualny to Lollipop 5.1.1), ale po flash'owaniu telefon się nie uruchamiał o_O A po instalacji jednego egzemplarza był nawet problem z ponownym zainstalowanie XEO :##:


"Mniej oficjalne" to właśnie te "odmęty" :> Chodzi o to, że bardzo ciężko znaleźć jakąkolwiek wersję prerooted, a jeśli już coś uda się znaleźć to nie działa.
  • +
  • -
  • 0

przejdzmynaty.gif


#6 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 07.02.2020 14:08

Zakładam, że postępujesz ZAWSZE i DOKŁADNIE zgodnie z instrukcjami a Twoje drugie imię to "Jeśli chodzi o Wipe Data and Cache to zawsze" ? Na stronie, którą dał Tiback jest opcja rootu SM-G388f, rootowanie wygląda na zbyt skomplikowane, zwłaszcza, ze to standardowa procedura rootowania, już prościej się nie da zrobić.
Chyba że próbujesz rootować lizaka, ale o tym nie wspomniałeś (wspomniałeś że "AKTUALNY TO", nie wiem czy z niego  korzystasz czy z KK)


  • +
  • -
  • 0

#7 glutex

    Mamamba

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 377
Wszechpomocny

  • Postów:997
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Paweł
  • Lokalizacja:Studzionka
Offline

Napisano 08.02.2020 21:59

Twoje drugie imię to "Jeśli chodzi o Wipe Data and Cache to zawsze"


Aż wstyd się przyznać... :facepalm2: Szczerze powiedziawszy, wyszedłem z założenia, że wgrywając z powrotem XEO resetuje wszystko do zera :mur: Jutro spróbuję jeszcze raz, a jeśli to pyknie, to chyba zrobię jak ta emotka kilka słów wcześniej o_O


  • +
  • -
  • 0

przejdzmynaty.gif


#8 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 08.02.2020 22:38

Jak wgrywasz soft odinem czy innym gównem to tak, większość się zeruje. ale jak Robisz zmiany w systemie, to może się przydać taki zabieg.


Różnie w androidowych telefonach system jest budowany, szczegónlnie w telefonach "tak marginalnych" jak ten szajsung.
Pamiętam, jak w moim pierwszym telefonie android był standardowo w partycji /system, ale wszystkie sterowniki, aplikacje systemowe były trzymane w jakkeś chorej partycji /custpack xD a w starym budżetowym samsungu musiałem cały kernel budować, żeby root działał, bez zmian w nim po roocie nie działała zmiana ekranu z poziomego na pionowy.

Wspominam o tym, abyś wiedział, że "wszystko może się zdarzyć", autor wspomina o tym, ze są przypadki, koedy system wstaje za drugim razem , bo skrypty się wrzucają itp. W tym szaleństwie może być metoda.
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych