Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

ROZWIAZANA SPRAWA ->PATRZRozwiazana sprawa z Destructionem ( Gambid'em)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 okukany

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:3
  • Imię:Michał
  • Lokalizacja:Rybnik
Offline

Napisano 26.11.2019 23:53

Siemanko.

Jestem tu by przeprosić i oczyścić z zarzutów osobę( dla mnie znaną jako GAMID), która miała stworzyć mi paczkę DIABLO MOD'a i pomóc przy jej edytowaniu.

Ów GAMBID(tak będę go nazywać) miał dostać X zł za postawienie paczki, wyeliminowanie bugów w niej istniejących i drobna modyfikacje.

GAMBID po czasie się odezwał :) zarwał 2 nocki i zaczął prace. Piszę ten post gdyż jest już wykonana pierwsza faza została już wykonana, serwer stoi i na razie dostał zapłaconą pewną cześć pieniędzy, mam nadzieję ze współpraca będzie szła dalej w dobrym kierunku i projekt zostanie dokończony :) a ja mu za niego zapłacę.

Tak więc jeśli ktoś z was czytał post  :

https://amxx.pl/topi...illeu/?p=762665

 

to sam ja odwołuje co napisałem, a mam nadzieje ze za 1.5 tygodnia dopisze kolejny post po skończonej pracy, pochwale GAMBID'a i będę go polecać :)

 

pozdrawiam 

Dies

 

 


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych