Mam takie pytanie/prośbę. Jeżeli ktoś ma działające dproto, to mógłby wrzucić swoje pliki serwera ( nie chodzi i o całego csa z serwerem, tylko o folder gdzie jest
HLDS, folder addons w którym jest katalog dproto, plik liblist.gam i inne pliki potrzebne do tego aby działał na 2 protokołach).
Nie chodzi mi o to aby mi ktoś podawał stronkę z binarkami i jak je wgrać, bo już próbowałem i nie działa, ponieważ trzeba tam jakieś oryginalne binarki potem, je przerabiać, ja nie wiem o co chodzi.
Dlatego jeśli ktoś ma działające to prosiłbym o pliki. ;>
Z góry dzięki