Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Brak auto kampy :D
#1
Napisano 04.11.2009 09:38
#2
Napisano 04.11.2009 09:46
#3
Napisano 04.11.2009 09:56
#4
Napisano 04.11.2009 10:00
dużo tematów o nim jest.
#5
Napisano 05.11.2009 03:23
wchodzisz w amxmodmenu > 9 > 9 i chyba ograniuczenie broni, i tam sobie robisz co dusza zapragnie.
#6
Napisano 05.11.2009 07:41
no i to właśnie dzięki pluginowi restmenuBlokowanie broni masz a amxie
wchodzisz w amxmodmenu > 9 > 9 i chyba ograniuczenie broni, i tam sobie robisz co dusza zapragnie.
#7
Napisano 19.11.2009 08:01

Jak wlaczyc to ograniczenie broni?
#8
Napisano 19.11.2009 08:06
a masz go w plugins.ini(bez średnika przed nim) ?Jak wlaczyc to ograniczenie broni?
#9
Napisano 19.11.2009 08:18
#10
Napisano 19.11.2009 08:20
; Counter-Strike restmenu.amxx ; restrict weapons menu
#11
Napisano 19.11.2009 10:59
I będziesz miał w amxmodmenu dostępne.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









