Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Najnowsze Diablo - problem!
#1
Napisano 03.11.2009 21:20
#2
Napisano 03.11.2009 21:32
ta baza danych nie nadaje sie na diablo lub
nie ma wlaczonych wymaganych modulow
#3
Napisano 03.11.2009 21:37
nie ma wlaczonych wymaganych modulow
w modules ini wlacyzlem all
#4
Napisano 03.11.2009 21:43
jak mowisz z baza jest dobrze to znaczy ze blad jest w amxx
#5
Napisano 03.11.2009 21:57
te wziąłem z logs/error
tutaj urywek zwiazany z diablo
L 11/03/2009 - 21:08:13: [FUN] Invalid player 7 L 11/03/2009 - 21:08:13: [AMXX] Run time error 10 (plugin "dbmod_5.9l.amxx") (native "get_user_maxspeed") - debug not enabled! L 11/03/2009 - 21:08:13: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes). L 11/03/2009 - 21:08:13: [FUN] Invalid player 7 L 11/03/2009 - 21:08:13: [AMXX] Run time error 10 (plugin "dbmod_5.9l.amxx") (native "get_user_maxspeed") - debug not enabled! L 11/03/2009 - 21:08:13: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes). L 11/03/2009 - 21:08:13: [FUN] Invalid player 7 L 11/03/2009 - 21:08:13: [AMXX] Run time error 10 (plugin "dbmod_5.9l.amxx") (native "get_user_maxspeed") - debug not enabled! L 11/03/2009 - 21:08:13: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes). L 11/03/2009 - 21:09:09: Invalid player id 0 L 11/03/2009 - 21:09:09: [AMXX] Run time error 10 (plugin "bulletdamage.amxx") (native "get_user_attacker") - debug not enabled! L 11/03/2009 - 21:09:09: [AMXX] To enable debug mode, add "debug" after the plugin name in plugins.ini (without quotes). L 11/03/2009 - 21:25:46: Start of error session.
#7
Napisano 04.11.2009 13:37
→AMX Mod X 1.80
→Metamod 1.19
###############
wlaczone moduly (modules.ini) - wszystkie
diablo 5.9 sql
a log ktory dac? bo sa rozne logi....
#8
Napisano 04.11.2009 13:40
AMX Mod X 1.80
zainstaluj nowszy 1.8.1 i powinno byc ok ;]
#9
Napisano 04.11.2009 14:06
#10
Napisano 04.11.2009 14:16
#11
Napisano 04.11.2009 14:46
A wystarczylo czytac...
#12
Napisano 04.11.2009 14:48
a da sie tak zrobic zeby z 1.8 zrobic 1.8.1 ? nie traca danych ??
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









