Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Szukam ludzi do Nowego Moda


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wariat aka pro

    Wszechwidzący

  • Zbanowany

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:235
  • GG:
  • Imię:mat
Offline

Napisano 25.11.2018 16:29

Witam a więc rozpoczeły się pracę nad nowym mod w którym toczona jest dynamiczna rozgrywka z trybem deathmatch + 2 rodzaje lvl + cele gry.

 

Poszukuję ludzi którzy by chcieli razem ze mną prowadzić taki serwer jak i w niego inwestować. 

 

jeśli ten mod się przyjmie chciałbym rozwinąć go na source jak i rozpocząć pracę nad następnym modem.

 

Jakie stanowiska są potrzebne :

-opiekun 2 miejsca

- admin 10+miejsc

- współwłaściciel 1 miejsce 

 

Kontakt GG podany na profilu Lub tu na forum.

 

Każda pomoc , Każdy pomysł się przyda .

 

Dokładny opis już podam zainteresowanym osobom.

 

Dodam tylko że aby TT mogło wygrać mapę , to musi podłożyć bombe w 2 Bs i nie tylko . Czas na respawn jest zależny od wielu czynników taki jak np. rozwalenie BS zwiększa czas CT a zmniejsza TT.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



#2 Robiin

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 107
Super Hero

  • Postów:2 049
  • Imię:Robert
  • Lokalizacja:Wrocław
Online

Napisano 26.11.2018 06:10

Porównaj ten temat do swojego. Ten pierwszy jest napisany schludnie, profesjonalnie (a przynajmniej na tyle ile sytuacja wymaga) i przede wszystkim zachęcająco do czytania dalej.

Ty w swoim temacie zapomniałeś o: ortografii, szczegółach i zaciekawieniu czytelnika.

Nie wiem jak reszta, ale Ja bym się na PW nie zgłosił nawet jakbyś mnie zainteresował tematem. Tekst wyżej nie zachęcił mnie wcale, a Ty liczysz na to, że ktoś wejdzie w Twój profil, napisze PW i dopiero dowie się po co tak naprawdę pisał.

 

Polecam poprawić czytelność, rozpisać się (skoro dostajesz taką opcję i nie masz limitu znaków) na temat i zachęcić jakąś ciekawostką do kontaktu i ewentualnej dalszej współpracy.


  • +
  • -
  • 0

Nie dołączam do żadnej sieci, nie pomagam z tworzeniem paczek, nie napisze pluginów za zero.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych