
1. Pierwszy banner pionowy związany z sXe Injected musi posiadać małe jakieś logo sXe Injected i napis sXe Injected oraz napis Instalacja
Wymiary:
Szerokość: 80 px
Wysokość: 245 px
2. Takie samo jak powyżej ale z napisem zamiast instalacja to Deinstalacja
Szerokość: 80 px
Wysokość: 245 px
3. Takie jak powyżej ale z napisem Aktualizacja
Szerokość: 80 px
Wysokość: 245 px
4. Logo sXe Injected (nie może posiadać tła, czyli np samo okrągłe logo)
Szerokość: 49 px
Wysokość: 49 px
Przydatne grafiki:
Oraz dwie ikonki: http://www.speedysha.../234542774.html
i jeszcze animowane:
pozdrawiam - tosiek


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








