Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Technik / Grafik - szuka pracy.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 asime

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:26
  • Imię:adrian
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 08.02.2018 18:33

aalXOwa.jpg




Tak jak w temacie , zajmuję się serwerami od 14 praktycznie 15 roku życia. Obecnie mam 18 prawie 19 lat , więc troszkę czasu już minęło.
Jeśli potrzebujesz pomocy z :

-wgrywaniem pluginów / skryptami / cvarami (całymi amx'ami)
-dodawaniem rsów
-wgrywaniem silników czy innych modów
-konfigurowaniem serwa


Odezwij się na gadu : 

kontakt : 64842459



Pracę którą dana osoba mi zleci wykonuję odpłatnie.

Wszystko jest ustalane na gadu-gadu tudzież na teamspeak'u jeśli owa osoba tego sobie zażyczy.


  • +
  • -
  • 2

#2 Skull.

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:314
  • Steam:steam
  • Imię:Tajemnica
  • Lokalizacja:Woj. Wielkopolskie
Offline

Napisano 09.02.2018 13:58

Człowieku nie rób sobie wstydu, po twoich tematach jak i postach widać że sam nie radzisz sobie z pluginami, a nawet i często z skonfigurowaniem paczki.
I Ty się nazywasz "Technikiem" ??

Nie mam na  celu Cię obrażać, lecz tym tematem robisz z siebie "durnia" za przeproszeniem.
Tak na marginesie - Osoba na GG pisząca do ciebie pod nazwą "AmrA" To niestety byłem Ja, aby sprawdzić twe umiejętności.
Sam istnieje w amxx dość sporo czas, i wierz mi że nie udaje byle kogo, i potrafię w pełni przyznać się że nie jestem dobrym (tak to nazwę) "skrypterem amxx".
Pomagam na tyle ile potrafię.

Nie mam nic do Ciebie kolego z forum, lecz naprawdę w tym momencie się ośmieszasz. Jestem osobą pomocną jak i lojalną, więc jeśli chcesz możesz zgłosić się do mnie, a się zgadamy na ts3, to Cię czegoś nauczę w tym kierunku, gdyż widać po tobie że masz motywację jak i ambicję do tego.
 

---

Pozdrawiam,
Skull


  • +
  • -
  • 2

#3 asime

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:26
  • Imię:adrian
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 09.02.2018 14:09

Nie robię sobie wstydu.
Pracowałem dla kilku sieci dotychczas i było dosyć ciekawie. Obecnie prowadzę dwa projekty odnośnie serwerów (1 cod / 1 dd2 - każdy z innej sieci).

Uważasz , że brak mi umiejętności - zatem no cóż. Wypowiadasz się na mój temat nie posiadając o mnie żadnej wiedzy (wydaje mi się to szerszą głupotą) ^^.
Korzystając z mojego profilu na owej stronie - dużo się na prawdę dowiedziałeś. Jeśli mogę to coś Ci zarzucę :

W moim poście zabrakło jedynie jednej informacji - kluczowej. Do zabawy z serwerami wróciłem nie dawno - dlatego niektórych rzeczy nie pamiętam a inne muszę nadgonić.

Pozdrawiam.

 


  • +
  • -
  • 1

#4 Skull.

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 70
Pomocny

  • Postów:314
  • Steam:steam
  • Imię:Tajemnica
  • Lokalizacja:Woj. Wielkopolskie
Offline

Napisano 09.02.2018 14:23

1.  Nie sądzę, dlaczego? - Ponieważ osoba która wraca do amxx po jakimś czasie nie piszę w tematach osobie - Cytuje: ,,Nie jestem za bardzo ogarnięty "
2. Nie spinaj się tak, gdyż nie szukam zaczepki, ani wojny, próbuję delikatnie uświadomić Twój błąd.

Ode mnie to wszystko jak i uważam dyskusję z moim strony za zakończoną, gdyż nie wiedzę tutaj dalszego powodu do robienia spamu/szumu.

---
Pozdrawiam,
Skull


  • +
  • -
  • 0

#5 Agatka43

    Początkujący

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:15
  • Imię:Agata
Offline

Napisano 28.02.2018 16:39

Polecam - pomógł mi przy moim serwerze. Może zapłaciłam troszeczkę bo 100 zł drogą nie chodzi no i w sumie przed tym płaciłam 50 zł w zaliczce to mimo wszystko efekty jego pracy są wszędzie. Aczkolwiek po edycji motdów , napisaniu dla mnie kilku pluginów jestem bardzo zadowolona. Myślę że odezwę się do Ciebie jeszcze za jakiś czas ! :)


  • +
  • -
  • 0

#6 DanseNac

    Nowy

  • Girl

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Natalia
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
Offline

Napisano 07.03.2018 13:58

Cześć!

Wraz z moją żoną kontaktowałem się z tym Panem. 
Z początku wydawał się "dzieciakiem" ale odziwo zaskoczył mnie tym,że zna się na rzeczy. 
Co prawda nie wszystko był w stanie zrobić od razu ale na samym wstępie - powiedział że chodzi do szkoły.

Śmiało mogę go polecić jeśli nie potrzebujecie pluginów na "daną chwilę" a możecie jakiś krótszy czas odczekać.

Pozdrawiam ~DTC
 


  • +
  • -
  • 0

#7 asime

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:26
  • Imię:adrian
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 07.03.2018 14:35

Cześć!

Wraz z moją żoną kontaktowałem się z tym Panem. 
Z początku wydawał się "dzieciakiem" ale odziwo zaskoczył mnie tym,że zna się na rzeczy. 
Co prawda nie wszystko był w stanie zrobić od razu ale na samym wstępie - powiedział że chodzi do szkoły.

Śmiało mogę go polecić jeśli nie potrzebujecie pluginów na "daną chwilę" a możecie jakiś krótszy czas odczekać.

Pozdrawiam ~DTC
 

Dzięki ! 
Zapraszam do ponownego skorzystania z moich usług :D 
Niech Ci się sieć wiedzie mordo !

 

Polecam - pomógł mi przy moim serwerze. Może zapłaciłam troszeczkę bo 100 zł drogą nie chodzi no i w sumie przed tym płaciłam 50 zł w zaliczce to mimo wszystko efekty jego pracy są wszędzie. Aczkolwiek po edycji motdów , napisaniu dla mnie kilku pluginów jestem bardzo zadowolona. Myślę że odezwę się do Ciebie jeszcze za jakiś czas ! :)

Nie ma za co :D
Pomimo tego że nie umiałaś mi często opisywać danej funkcji jakoś ogarnęliśmy wspólny język.

Pozdro


Zapraszam do nawiązywania współpracy.

Obecny kontakt tylko GG : 64842459
 


  • +
  • -
  • 0

#8 asime

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:26
  • Imię:adrian
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 10.03.2018 21:06

REF :)


  • +
  • -
  • 0

#9 asime

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:26
  • Imię:adrian
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 13.03.2018 15:44

Wprowadzam dodatkowe opcje do posta : 

- umożliwiam pomoc z zabezpieczaniem serwer'a przed czitami.

- pomogę przy pluginach 

- możliwa chęć nawiązania stałej współpracy


Istnieję możliwość zamówienia paczki pod obojętnie jaki mod.

 

Więcej na PW na gadu :)


Użytkownik asime edytował ten post 13.03.2018 15:46

  • +
  • -
  • 0

#10 Oktawiusz88

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Kedzierzyn-Koźle
Offline

Napisano 17.03.2018 09:48

a ja wstrzymam sie od dodania komentarza  , dam szanse uzytkowikowi Asime na naprawienie błedu ktore dzis popelnil Adrian wiesz o coc chodzi wiec lepiej sie odezwij :) 


  • +
  • -
  • 0

#11 asime

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:26
  • Imię:adrian
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 17.03.2018 10:18

a ja wstrzymam sie od dodania komentarza  , dam szanse uzytkowikowi Asime na naprawienie błedu ktore dzis popelnil Adrian wiesz o coc chodzi wiec lepiej sie odezwij :)

Współpraca została zakończona , to co było moje wziąłem. A to że serwer się nie odpala - tzn. że brakuje sporo plików. Zreinstaluj go sobie i zrób wedle własnej myśli. Jesteś osobą fizycznie starszą ode mnie chociaż tak na prawdę - burzysz się jak dziecko. Mówisz , że dziecinadą jest sieć ZBL'a chociaż sam zachowujesz się tak. Wielokrotnie mogłeś podejść inaczej do tematu i byłoby dobrze. Nasza współpraca nie polegała na tym że Ty ode mnie coś odkupujesz czy cokolwiek. Napisałem do Ciebie wcześniej że mogę Ci pomagać za darmo. Natomiast w momencie gdy nie widzi mi się Twoja osoba na stanowisku head admin'a czy nawet właściciela - zmywam się. Tak jak wspomniałem wcześniej. Nie nadajesz się na osobę która ma swój serwer czy nawet chce założyć swoją sieć. Do każdej rzeczy z osobna podchodzisz z takim podejściem że mnie chcę się płakać gdy Ciebie słyszę. Pomimo kilku normalnych rozmów na teamspeak'u nie zmienia to faktu , że wywiązywałem się wręcz na medal z każdej rzeczy o którą mnie prosiłeś. W momencie gdy zakończyłem współpracę chcesz mi wystawić negatywną opinie ? Czy było gdziekolwiek mówione że to co robię na twoim serwerze odnośnie każdego pluginu - jest Twoje ? Nie. Teraz miej pretensję do Siebie za swoje zachowanie. 

PS : Nie chciałem żebyś nawet mi za nic płacił jeśli dobrze pamiętasz a sam z "dobrego serca" przelewałeś mi , mimo że nic nie chciałem. ? 40 zł ? 50 zł ? Przestań - jeśli chcesz to argumentować jako płatność za pluginy - to i tak by to było niewystarczające.

Kończę z Tobą temat i po prostu blokuję bo dla mnie to Ty jesteś śmieszną osobą.


  • +
  • -
  • 0

#12 Oktawiusz88

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Kedzierzyn-Koźle
Offline

Napisano 17.03.2018 10:28

za wykonana prace zostalo ci wyplacone chciales robic to dobrowolnie bo widac bylo ze sie na niektorych sprawach nie do konca nie znasz masz 24 h na naprawienie serwera bo widzilem ze celowo po usuwales pliki na serwerze jest to w logach jesli nie naprawisz szkód zglaszam to na policje dane mam bo przelewy robilem z tytulem masz czas 48h   jesli nie to zobaczysz moje dzialania bo swoje wykonales juz 


  • +
  • -
  • 0

#13 Oktawiusz88

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Kedzierzyn-Koźle
Offline

Napisano 17.03.2018 10:48

Czekam 48 h :) pozniej odczujesz tez moją osobe ja tez potrafie byc wscipski :) 


  • +
  • -
  • 0

#14 Vicenty

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 4
Nowy

  • Postów:87
  • Imię:you
  • Lokalizacja:you
Offline

Napisano 17.03.2018 13:47

za wykonana prace zostalo ci wyplacone chciales robic to dobrowolnie bo widac bylo ze sie na niektorych sprawach nie do konca nie znasz masz 24 h na naprawienie serwera bo widzilem ze celowo po usuwales pliki na serwerze jest to w logach jesli nie naprawisz szkód zglaszam to na policje dane mam bo przelewy robilem z tytulem masz czas 48h   jesli nie to zobaczysz moje dzialania bo swoje wykonales juz 

i ty myslisz ze policja ci pomoże ? bardzo to zabawne z twojej strony /  Policja takimi gównami sie nie zajmuje xD


  • +
  • -
  • 0
TS3 IP 188.116.46.168

 


#15 asime

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:26
  • Imię:adrian
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 17.03.2018 13:57

 

za wykonana prace zostalo ci wyplacone chciales robic to dobrowolnie bo widac bylo ze sie na niektorych sprawach nie do konca nie znasz masz 24 h na naprawienie serwera bo widzilem ze celowo po usuwales pliki na serwerze jest to w logach jesli nie naprawisz szkód zglaszam to na policje dane mam bo przelewy robilem z tytulem masz czas 48h   jesli nie to zobaczysz moje dzialania bo swoje wykonales juz 

i ty myslisz ze policja ci pomoże ? bardzo to zabawne z twojej strony /  Policja takimi gównami sie nie zajmuje xD

 

Nie ma to jak usunąć swoje pluginy "autorskie" , gościu płaci Ci dobrowolnie , a potem chce Cie zgłaszać..x ***** de.. masakra xD ja czekam na tą policję

997 in comming xD


  • +
  • -
  • 0

#16 vanillah

    nie wiem

  • Użytkownik

Reputacja: 125
Zaawansowany

  • Postów:324
  • GG:
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 17.03.2018 19:18

Wow, opinia od użytkownika, którego nikt wcześniej nie widział bo ma 1-15 postów jest taaak bardzo ważna 

PS.

mCctw7S.png


  • +
  • -
  • 1

Wykonam pluginy, paczki (amxx) kontakt GG: 32263742, Steam: https://steamcommuni...om/id/vankillah

Multi-Head.pl


#17 asime

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:26
  • Imię:adrian
  • Lokalizacja:Toruń
Offline

Napisano 26.03.2018 17:15

Refresh - zapraszam do pisania na PW.
Podejmę się większości wyzwań w zależności od czasu.


  • +
  • -
  • 0

#18 Oktawiusz88

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Lokalizacja:Kedzierzyn-Koźle
Offline

Napisano 31.03.2018 20:06

Asimku ty moj najdrozszy :* ty dziubkuu ty ty ty :* zostaly wszystkie pliki w total comander jak sie laczylem przez FTP skopiowalem caly caly folder z serwera i dopiero polaczylem sie przez total comander ale wczesniej wszystko skopiowalem i mam dziękuje ci ty moj robaczku !!! ZARTUJE LAMUSIE JEB@NY uj ci w oko ! NIE POLECAM GOSCIA ! 


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych