Witam
Potrzebuję pluginu który przykładowo na starcie jak mam WarmUpPro to w tej chwili friendlyfire się wyłącza bo jak jest ON i gracze rzucają granaty zazwyczaj na oślep to zabijają swoich i potem ATAC banuje ich.
Więc albo wyłączyć na czas rozgrzewki FF albo ATAC
Jest chyba też taki sposób że np przy rozpoczęciu mapy automatycznie plugin blokuje się na ok 2min i po tym czasie działa.
Nie wiem macie jakieś lepsze pomysły jak by to zrobić żeby było dobrze ?
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Blokada FriendlyFire
Temat rozp.
radek_b11
, 30.10.2009 09:14
1 odpowiedź w tym temacie
#1
Napisano 30.10.2009 09:14
#2
Napisano 30.10.2009 10:36
Tutaj masz na blokadę ATAC przez 2 min od startu mapy.
Zapewne coś zachrzaniłem ,więc jak zwykle poprawcie mnie ;>
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "Atac block"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Ortega"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_event("TextMsg","start","a","2Game_C")
/////////
register_cvar("atac_block","1")
/////////
set_task(120.0,"on",123)
set_task(120.1,"rmv",0)
}
public start()
{
if(get_cvar_num("atac_block") == 0)
return PLUGIN_HANDLED && remove_task(123)
else return PLUGIN_CONTINUE
}
public rmv(){
unpause("ac","atac.amxx")
}
public on()
{
pause("ac","atac.amxx")
}
Zapewne coś zachrzaniłem ,więc jak zwykle poprawcie mnie ;>
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










