Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Poszukuje pluginy (nawet nie wiem, czy takowy istnieje).
#1
Napisano 29.10.2009 20:51
#2
Napisano 29.10.2009 20:56
#3
Napisano 29.10.2009 20:57
#4
Napisano 29.10.2009 20:58
#5
Napisano 29.10.2009 21:01
Żeby strona się otworzyła, potrzebne jest do tego motd, żeby strona się tam wyświetliła
#6
Napisano 29.10.2009 21:08
Nie ma możliwości integrowania w system użytkownika, pluginy amxmodx odwołują się do klienta gry (lub serwera). Nie ma możliwości wywołania więc przeglądarki z systemu i otworzenia danej strony. Ale możesz zrobić tak:kasza, w przeglądarce.
#include <amxmodx>
public plugin_init() {
register_plugin("New Plug-In", "1.0", "PortuS")
}
public client_putinserver(id){
show_motd(id,"www.txt","WWW")
}

IP: ts3.cserwerek.pl
#7
Napisano 29.10.2009 21:16
jest możliwośc otworzenia strony np tylko u siebie ale admin moze również otworzyć u kogoś innego lub wszystkim graczom
instalacja standardowa
cvarow brak
używanie
amx_web "userid, authid lub nick" "adres strony"
dla wszystkich graczy wyglądałoby to tak
amx_web ALL "adres strony"
do wykonania komendy jest potrzebna flaga D, ale o małej przerobce sma i skompilowaniu może być dostepna dla wszystkich graczy
Załączone pliki
#8
Napisano 29.10.2009 21:17
#9
Napisano 29.10.2009 21:17
per_b., czy jest możliwe przerobienie tego tak, aby automatycznie samo załączało się przy wejściu na serwer?
Editłan: Baku, po prostu chcę, aby na forum był ruch. (-;
#10
Napisano 29.10.2009 21:25
amx_task 10 "komenda wpisywana w konsoli np amx_parachute @all" sr
z czego:
s-czas w sekundach
m-czas w minutach
r-czy ma powtarzać komendę
t-"scecific time" (0:00-23:59, assumes "r" flag)
najpierw wpisujesz czas a potem r jeśli ma powtarzać, jeśli nie to nic (jeśli specyfic time to musi być flaga "r")
[ Dodano: 29-10-2009, 21:29 ]
wziąłem to stąd
http://forums.allied...read.php?t=1263
#11
Napisano 29.10.2009 21:32
nie mozesz w serwerowym motd.txt ktore jest otwierane automatycznie po wjsciu na serwer dać forum np w ramce ?
#12
Napisano 29.10.2009 22:38
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty




webbrowser.amxx







