Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem z kolejką deathrun


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tymek96

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:8
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:Z daleka
Offline

Napisano 24.12.2017 17:31

Witam bardzo serdecznie.

Stawiam serwer deathrun i mam problem z kolejką https://amxx.pl/topi...tt-na-deathrun/

Dodam że na serwerze jest wgrany amxmodx 1.8.3 + reHLDS hosting 1s1k.

Problem polega na tym że wszystko ładnie działa nie wywala błędów errorów . żadnych wpisów w konsoli ponieważ kolejka działą normalnie lecz nie wyświetla hudu.

Huda czasem wyświetli się przy restarcie serwera na podstawowej mapie.

Sprawdzałem kolejkę z kolegą to tak jakby ta lista się tworzyła się w tle zapisuje ludzi normalnie lecz ich nie wyświetl na liście bo nie ma hudu kolejki.
 

Dodam że cevary dodane kolor zielony ponieważ ją czasem wyswieli na mapie startowej lecz po zmianie mapy znika na stałe

 

Proszę was o pomoc.


  • +
  • -
  • 0

#2 AwIlL^^

    Magiczny Gość

  • Użytkownik

Reputacja: 135
Zaawansowany

  • Postów:263
  • Steam:steam
  • Imię:Eryk
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 30.12.2017 23:56

Powinieneś jeszcze napisać ile masz aktywnych hudów na ekranie bo jest ograniczenie do 4...
Ten plugin ma automatyczne szukanie wolnego kanału i jak nie znajdzie to się nie wyświetli i nie będzie errorów.
Też pytanie czy przekompilowałem na wersję amxx 1.8.3 bo dodali tan dhud i możliwe, ale tylko możliwe, że coś zmieniali w kodzie zwykłego hudu.
 

 

Jak masz już 4 wyświetlone hudy (nie licząc kolejki) i nie chcesz ich się pozbywać lub łączyć w jeden to możesz przerobić sobie hud na dhud.
w dhud masz większe litery i to jest chyba jedyna różnica w wyglądzie.


  • +
  • -
  • 0

Potrzebujesz porad do amxx?? Pisz na [PW]


#3 Mixtaz

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 21
Życzliwy

  • Postów:76
  • Steam:steam
  • Imię:Jędrzej
  • Lokalizacja:%s
Offline

Napisano 01.01.2018 13:39

Mała szansa, aby na DRze były 4 hudy wykorzystane, chyba że masz tam jakieś przeróżne informacje typu obecny TT, Speed, WR, Monety jakieś czy coś (ciężko jest mi wymienić co jeszcze można wklepać)

 

W każdym razie istnieje też szansa, że nie masz zsynchronizowanego huda, jeżeli tak jest to zapraszam to zaznajomienia się z tematem: https://amxx.pl/doku.../ShowSyncHudMsg

 

@AwIIL - zauważ, że dla dhuda, powyższa funkcja nie istnieje, bo on synchronizuje się samoistnie (jak mniemam) + jak podstawisz wiadomość z hud na dhud nie zmieniając parametrów to dostajesz tag mismatch.

 

No I kompilacja na .sma z include <dhudmessage> na kompilatorach 1.8.3 powoduje masywne błędy, więc trzeba operować na starszych kompilach (co zwiększa dwukrotnie wage pliku, no ale coś za coś).


  • +
  • -
  • 0

:nuke:  Mój serwer Zombie Biohazard/Deathmatch  :nuke:
:cwaniak:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych