Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[Szukam Pluginu] Rynek CS:GO (Coś w tym stylu)


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Obelix

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 18
Początkujący

  • Postów:177
Offline

Napisano 08.07.2017 14:50

Witam. 
Widziałem pewien plugin na 1 serwerze, lecz nie potrafię go znaleźć. :\ 
Dam SS'y jak on wygląda, jeżeli ktoś zna ten plugin to proszę o jego nazwę lub link do niego! 
Za każdą pomoc wynagradzam +! :) 

Wyświetlanie w HUD
http://imgur.com/a/tZI6w

Po wpisaniu /rynek wyświetla się menu
http://imgur.com/a/L7MY8

Po wpisaniu /bronie wyświetla się menu
http://imgur.com/a/Yzakf


Użytkownik Obelix edytował ten post 08.07.2017 14:51

  • +
  • -
  • 0

#2 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 13.07.2017 18:16

Jest to autorski plugin i jedynie możesz go kupić jeśli twórca będzie chciał.


  • +
  • -
  • 0

#3 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 13.07.2017 18:27

Nie, wcale, że nie.

Mówisz, że jedyna opcja to kupno od autora. A ja widzę jeszcze inne wyjście, a mianowicie.... własnoręczne napisanie pluginu. Dziękuję


  • +
  • -
  • 0

#4 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 13.07.2017 18:35

Nie, wcale, że nie.

Mówisz, że jedyna opcja to kupno od autora. A ja widzę jeszcze inne wyjście, a mianowicie.... własnoręczne napisanie pluginu. Dziękuję

No tak ale jestem głupi... Pytanie tylko czy będzie umiał go napisać... W takim razie zostaje jedna opcja kupno tego pluginu. Dziękuje.


  • +
  • -
  • -1

#5 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 13.07.2017 18:39

Wiesz, człowiek jest istotą myślącą. Czemu go skreślasz na starcie, wystarczą chęci i czas i można wszystko osiągnąć. Dla chcącego nic trudnego. Właśnie od takich rzeczy zaczynałem, bo chciałem mieć swój serwer, a oferty paczek odstraszały mnie ceną, dopóki sam nie nauczyłem się co i jak.


  • +
  • -
  • 0

#6 Toldi

    Czempion

  • Power User

Reputacja: 259
Wszechwidzący

  • Postów:841
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:wies
Offline

Napisano 13.07.2017 18:56

Czy ja go skreślam?? Po prostu dałem stwierdzenie że jeżeli nie będzie umiał go napisać to zostaje tylko kupno pluginu... a ty od razu dajesz mi -1. Widać ktoś tu źle zrozumiał to co napisałem i zbyt pochopnie podejmuje decyzje... Sam wszystkiego się nauczyłem bo tak samo jak ty chciałem mieć swój serwer i już trochę o tym wiem więc nikogo nie skreślam bo wiem jaki ciężki jest start. Nauczenie się czegokolwiek samemu ucząc się jedynie na poradnikach i wykorzystując kod z odpowiednich pluginów przy czym sam musiałem wszystko przetłumaczyć to na prosty język rozumiany dla początkujących. Spora część poradników wykorzystuje określenia, które podczas czytania przez osobę która chce się czegoś nauczyć ma jeszcze większy mętlik niż zanim zaczął to czytać. Nadal uważasz że go skreślam?

 

@edit: Przeglądając forum nie raz zauważam że nie którzy z administracji zbyt pochopnie dają -1 komuś kto chce jakoś pomóc chociaż ta jego pomoc jest błędna i nie uważacie że właśnie wtedy sami zniechęcacie takie osoby do dalszej nauki programowania??


Użytkownik Toldi edytował ten post 13.07.2017 18:58

  • +
  • -
  • 0

#7 Rivit

    Godlike

  • Support Team

Reputacja: 1 319
Godlike

  • Postów:4 380
Offline

Napisano 13.07.2017 20:00

Yup, jak powiedziałem, wystarczą chęci i czas. A dałem -1 bo to co napisałeś mi się nie podoba, a skoro mogę to wyrazić przez danie tego minusa to to robię. W końcu to tylko nic nie znaczące cyferki. Nie wiesz czy na przykład typek od dziś nie będzie siedział nad tym i za jakiś czas będzie mieć prototyp pluginu. Tego nie przewidzisz. A jak ma dużą motywację to sobie poradzi
  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych