Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Nowy Plugin

Prośba o napisanie pluginu

nowy plugin

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Th3End

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 07.04.2017 20:05

Witajcie.

Mam do was prośbę. Na pewno nie jeden specjalista od pluginów znajduje się na tym forum i przychodzę z problemem oraz oczekuję pomocy w napisaniu plugina, w których się nie odnajduję.

Konkretnie chodzi mi o plugin vip oraz svip (na serwer csgo mod) gdzie  SVIP powinien posiadać następujące flagi: bts, natomiast VIP powinien posiadać flagi bt. Bardzo prosiłbym aby również vip posiadał menu do wyboru:

1 Zestaw. AK47 + deagle + defuse kit + zestaw granatów (po 2 każdego rodzaju) za cenę 4,5k $.

2 Zestaw. M4 + deagle + defuse kit + zestaw granatów (po 2 każdego rodzaju) za cenę 4,5k $.

3 Zestaw. AWP + deagle + defuse kit + zestaw granatów (po 2 każdego rodzaju) za cenę 5,5k $.

 

Poza tym vip oraz svip powinni posiadać na start 100hp + kevlar za darmo od trzeciej rundy, to samo z zestawami, które powinny być dostępne od trzeciej rundy. Kolejną rzeczą będzie dodatkowy skok, czyli 1 podstawowy + 1 dodatkowy dla obu vipów. Jeśli jest możliwość to prosiłbym o dodanie również prefiksu [VIP] lub [SVIP] przed nickiem gdy gracz posiadający tę usługę napiszę coś na czacie.

 

Prosiłbym o podesłanie linku z owym pluginem w temacie, z plikami .sma oraz .amxx + dodatkowa "drobna" instrukcja instalacji. Osobie która podejmie się wyzwania bardzo serdecznie dziękuję. Liczę na szybki odezw z Waszej strony. :) Pozdrawiam


Użytkownik Th3End edytował ten post 07.04.2017 20:09

  • +
  • -
  • 0

#2 d0naciak

    Godlike

  • Power User

Reputacja: 1 029
Hero

  • Postów:2 414
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Dawid
  • Lokalizacja:Kotlarka
Offline

Napisano 07.04.2017 20:51

Najprościej tutaj: http://amxx.pl/vipgenerator/


  • +
  • -
  • 0

#3 Th3End

    Nowy

  • Autor tematu
  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
Offline

Napisano 07.04.2017 21:10

Najprościej tutaj: http://amxx.pl/vipgenerator/

 

Próbowałem robić poprzez generator, jednakże nie idzie mi, gdyż zdania nachodzą na siebie mimo przybliżania/oddalania (crollem). Poza tym słyszałem że tak jak w przypadku generatora klas na cod moda posiada on wiele błędów, które następnie trzeba poprawiać. Jeśli byś umiał i jest to dla Ciebie proste to prosiłbym abyś pomógł mi i napisał taki plugin. :)


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowy plugin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych