Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Problem ze zmianą mapy.


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gift`akaCheater

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:46
Offline

Napisano 08.03.2017 15:29

L 03/08/2017 - 15:14:04: [AMXX] Parsed custom gamedata override file: modules.games/custom/game.cstrike.txt
L 03/08/2017 - 15:14:04: [AMXX] Parsed custom gamedata override file: common.games/custom/functions.engine.txt
L 03/08/2017 - 15:14:04: [AMXX] Parsed custom gamedata override file: common.games/custom/globalvars.engine.txt
L 03/08/2017 - 15:14:04: Binding/Hooking cvars have been disabled - check your gamedata files.
 
Takie błędy widnieją (CZASAMI) przy automatycznej zmianie mapy, bynajmniej wtedy tylko to zauważyłem.
Jeszcze wspomnę że mam ReHlds. Miałem wcześniej z tym problem i okazało się że niechący przeniosłem z jakiejś paczki mapy i to crashowało, przywróciłem domyślne i działało. Ale znowu to się dzieje.
 
Miała być zmiana na Aztec wczytało do połowy wszystko i crash z tymi błędami. Po crashu zmieniłem na aztec i normalnie wczytało...
 
aa zauważyłem jeszcze że zawsze przy crashu widnieje coś takiego.
[GEOIP] Database info: GEO-106FREE 20080801 Build 1 Copyright © 2007 MaxMind LLC All Rights Reserved
 
Przy normalnej zmianie mapy tego nie ma.

Użytkownik Gift`akaCheater edytował ten post 08.03.2017 15:31

  • +
  • -
  • 0

#2 Gift`akaCheater

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:46
Offline

Napisano 09.03.2017 16:01

Usunąłem z common.games folder "custom" i teraz jest bez błędu  [AMXX] Parsed custom gamedata override file: modules.games/custom/game.cstrike.txt

ale za to jest:

client_disconnected forward has been disabled - check your gamedata files.


  • +
  • -
  • 0

#3 DarkGL

    Nie oddam ciasteczka !

  • Administrator

Reputacja: 6 555
Godlike

  • Postów:11 985
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 10.03.2017 08:07

Tak naprawdę nie widać tutaj żadnych błędów
  • +
  • -
  • 0

#4 Gift`akaCheater

    Pomocny

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 5
Nowy

  • Postów:46
Offline

Napisano 10.03.2017 12:56

No nie wiem, ale tylko to wyskakuję i crash... Gdy normalnie zmieni mapę to tych napisów nie ma wcale. Dlatego nie mam pojęcia o co chodzi.. :/

Nie ma żadnych errorów, a w logach tylko to. Była sytuacja że nawet był crash i po crashu następny crash gdy chciało zmienić na dd2

Tych crashów nie ma aż tak mega dużo, ale mimo to przeszkadza to strasznie... Dzisiaj od północy do tej godziny były 4crashe.

 

Czytałem trochę na google i pare ludzi to miało ale nie znalazłem rozwiązania. :(


Użytkownik Gift`akaCheater edytował ten post 10.03.2017 13:07

  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych