Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
DiabloMod
Temat rozp.
Do[M]ciO
, 21.10.2009 09:49
7 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 21.10.2009 09:49
Witam szukam osoby która wgra mi najnowszego diablomoda 5.9l z bazami i ze wszystkim żeby działało
Czekam na osobę jak wszytko zadziała przewiduję niespodziankę ale dopiero jak zadziała
Pozdrawiam, czekam na odp
Czekam na osobę jak wszytko zadziała przewiduję niespodziankę ale dopiero jak zadziała
Pozdrawiam, czekam na odp
#2
Napisano 21.10.2009 10:29
masz przecież łopatologiczną instrukcję więc czemu sam tego nie zrobisz?
#3
Napisano 21.10.2009 11:01
niespodzianka w postaci admina chyba nikogo nie zadowolijak wszytko zadziała przewiduję niespodziankę ale dopiero jak zadziała
A co do samego wgrania to instrukcja jakoś wszystkim wystarcza
#4
Napisano 21.10.2009 12:30
Byś się zdziwił ile ludzi piszę z prośbą o wgranie :sA co do samego wgrania to instrukcja jakoś wszystkim wystarcza
Do[M]ciO, próbowałeś chociaż? Jeśli tak to w odpowiednim dziale opisz swój problem. Jeśli nie spróbuj.
#5
Napisano 21.10.2009 12:55
Tak próbowalem 10 razy nic nie wyszło mojemu koledzę wgrali tu od ręki
proszę o pomoc żeby mi ktos wgrał
proszę o pomoc żeby mi ktos wgrał
#6
Napisano 21.10.2009 19:39
jeżeli posiadasz własną baze danych to Ci moge wgrac.
#7
Napisano 27.10.2009 18:21
Ja ci wgram ze swoja baza jak chcesz ale moze byc na bezplatnej albo platnej jak dasz kase ;]
#8
Napisano 27.10.2009 18:25
Temat zamykam bo autor tematu i tak wam nie odpisze.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









