Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Zapytanie paczka!


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 pzpntictac

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:1
  • Imię:Jacek
  • Lokalizacja:Gdańsk
Offline

Napisano 16.11.2016 18:18

Witam.

Mam pytanie dotyczące stworzenia paczki CS GO, nie wiem jak to określić "dynamicznego DM?" nie wiem czy mogę podać IP : 85.14.232.128:27015  chciałbym prosić o taką paczkę, "multicfg?" coś takiego, ja się na tym nie znam.
Pytanie ile za taką paczkę bym musiał komuś zapłacić i na kiedy by była zrobiona. Transakcje dokonamy na jakiś sposób możemy przez allegro nie ma problemu, jeżeli chodzi o uczciwość to z mojej strony jest zapewniona. 

Z góry przepraszam, jezeli post nie jest w odpowiendim miejscu. Jestem pierwszy raz tutaj a stronę polecili mi znajomi by się tutaj zapytać. 

Jeżeli ktoś woli porozmawiać mailowo nie ma problemu, : [email protected]    w temacie proszę wpisywać ZLECENIE PACZKA. odbieram sporo maili, a jest to dla mnie wazne i nie chciałbym przeoczyc. 

pozdrawiam i dziekuje


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych