Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Jaki hosting wybrać?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 mrgrzejkop

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: -2
Nowy

  • Postów:29
  • Imię:kuba
  • Lokalizacja:warszawa
Offline

Napisano 10.08.2016 01:55

Witam nie wiem czy to dobry dział jakoś nie moge wpasować żadnego idealnie jeśli zły proszę o przeniesienie i przepraszam.

 

Chce wykupić serwer do cs:go i szukam dobrego hostingu, który oferuje od siebie dobrą stabilność, cenę oraz słynie z dobrej opini ;)

 

Jesteście w stanie mi coś polecić ?


  • +
  • -
  • 0

#2 Epal

    I love Virtus.pro

  • Power User

Reputacja: 235
Wszechwidzący

  • Postów:530
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Sanok
Offline

Napisano 10.08.2016 06:21

Pukawka.pl
  • +
  • -
  • 1

Jeśli czegoś potrzebujesz to Rozwiń spoiler:

Spoiler

                                              

 

#3 Gmailek

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:31
  • Imię:Antek
  • Lokalizacja:Lwów
Offline

Napisano 10.08.2016 11:57

Prawilna Pukawka.pl

 

1s1k dnem bylo i dnem bedzie 



#4 xWangan

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 54
Pomocny

  • Postów:149
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 10.08.2016 21:53

Pomiędzy Pukawką a 1s1k jeśli chodzi o CS:GO brałbym 1s1k. Lepsza cena i jakościowo wypadają tak samo lub nawet 1s1k lepiej.


  • +
  • -
  • 0

#5 Blagom

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
Offline

Napisano 12.08.2016 14:56

Tylko i wyłącznie Pukawka.pl

Używam jej od 2008 roku, gdy slot kosztował prawie 10zł heh ale warto było do teraz. Support 24/7/365 i zawsze pomocny :)

 

Sam zdecyduj czy chcesz mieć dobry serwer, czy tani :)


  • +
  • -
  • 0

#6 xaze

    Zaawansowany

  • Girl

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:97
  • Lokalizacja:North Chicago
Offline

Napisano 30.08.2016 09:00

No niestety xWangan tutaj się mylisz. Na 1s1k ściery były i ściery będą. Pukawka jest stabilniejsza, support jest bardziej zaawansowany i nie wysyłają Ci debilnych odpowiedzi. Na 1s1k wstawiają Ci denny banner na dole ekranu po śmierci i pisząc do supportu, dlaczego ścieżka do pliku w autoexec.cfg wciąż się podmienia na ich, uznali, że mam im zapłacić za usunięcie tego wraz z dopiskiem @1s1k w nazwie serwera. Jakość d*py nie urywa, a serwer wstaje po restarcie/włączeniu strasznie długo nawet, jeśli jest czysty. Jeśli miałabym wybierać hosting do cs:go, to w życiu nie poszłabym do petzora ani Spyrka, bo petzor zamiast dbać o jakość, woli napierdzielać na streamie, a Spyrek i reszta odpisują takie bzdury w ticketach, że słów brak.


  • +
  • -
  • 0

#7 sumabo

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:16
Offline

Napisano 12.09.2016 17:52

Ja korzystam z usług liveserver.pl i jestem zadowolony.


  • +
  • -
  • 0

#8 xWangan

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 54
Pomocny

  • Postów:149
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 12.09.2016 20:44

No niestety xWangan tutaj się mylisz. Na 1s1k ściery były i ściery będą. Pukawka jest stabilniejsza, support jest bardziej zaawansowany i nie wysyłają Ci debilnych odpowiedzi. Na 1s1k wstawiają Ci denny banner na dole ekranu po śmierci i pisząc do supportu, dlaczego ścieżka do pliku w autoexec.cfg wciąż się podmienia na ich, uznali, że mam im zapłacić za usunięcie tego wraz z dopiskiem @1s1k w nazwie serwera. Jakość d*py nie urywa, a serwer wstaje po restarcie/włączeniu strasznie długo nawet, jeśli jest czysty. Jeśli miałabym wybierać hosting do cs:go, to w życiu nie poszłabym do petzora ani Spyrka, bo petzor zamiast dbać o jakość, woli napierdzielać na streamie, a Spyrek i reszta odpisują takie bzdury w ticketach, że słów brak.

Jakoś mi to musiało wcześniej umknąć także odwołuje się do tego teraz. Nie wiem o czym mówisz, z tego pliku praktycznie nie muszę korzystać i nic mi się tam automatycznie nie dodaje. Zresztą wystarczy pomyśleć i można w 2 sekundy to obejść. Serwer wstaje szybko, no chyba że można trafić na jakąś felerną sztukę. U mnie raczej zamyka się w podobnym czasie co było na pukawce pomimo ładowania masy moich ustawień.

 

Nie wiem o co Ci chodzi z tym "stabilniejsza" bo raczej obydwie firmy mają stabilną pozycję na naszym rynku. Na pukawce nie wysyłają debilnych odpowiedzi? No tak, tylko choćby świat się walił "proszę zrobić analizę pluginów" a jak to nie zadziala to będą wypisywać w większości głupoty. Nie mówię że na 1s1k jest dużo lepiej, aczkolwiek tę sprawę załatwili lepiej niż support pukawki.


  • +
  • -
  • 0

#9 xaze

    Zaawansowany

  • Girl

Reputacja: 12
Początkujący

  • Postów:97
  • Lokalizacja:North Chicago
Offline

Napisano 15.11.2016 18:18

 

No niestety xWangan tutaj się mylisz. Na 1s1k ściery były i ściery będą. Pukawka jest stabilniejsza, support jest bardziej zaawansowany i nie wysyłają Ci debilnych odpowiedzi. Na 1s1k wstawiają Ci denny banner na dole ekranu po śmierci i pisząc do supportu, dlaczego ścieżka do pliku w autoexec.cfg wciąż się podmienia na ich, uznali, że mam im zapłacić za usunięcie tego wraz z dopiskiem @1s1k w nazwie serwera. Jakość d*py nie urywa, a serwer wstaje po restarcie/włączeniu strasznie długo nawet, jeśli jest czysty. Jeśli miałabym wybierać hosting do cs:go, to w życiu nie poszłabym do petzora ani Spyrka, bo petzor zamiast dbać o jakość, woli napierdzielać na streamie, a Spyrek i reszta odpisują takie bzdury w ticketach, że słów brak.

Jakoś mi to musiało wcześniej umknąć także odwołuje się do tego teraz. Nie wiem o czym mówisz, z tego pliku praktycznie nie muszę korzystać i nic mi się tam automatycznie nie dodaje. Zresztą wystarczy pomyśleć i można w 2 sekundy to obejść. Serwer wstaje szybko, no chyba że można trafić na jakąś felerną sztukę. U mnie raczej zamyka się w podobnym czasie co było na pukawce pomimo ładowania masy moich ustawień.

 

Nie wiem o co Ci chodzi z tym "stabilniejsza" bo raczej obydwie firmy mają stabilną pozycję na naszym rynku. Na pukawce nie wysyłają debilnych odpowiedzi? No tak, tylko choćby świat się walił "proszę zrobić analizę pluginów" a jak to nie zadziala to będą wypisywać w większości głupoty. Nie mówię że na 1s1k jest dużo lepiej, aczkolwiek tę sprawę załatwili lepiej niż support pukawki.

 

 

Niestety nie pokażę Ci już odpowiedzi na jeden z ticketów tylko dlatego, że nie współpracuję już z siecią, która miała od nich część serwerów. Jeśli mówisz tutaj o myśleniu i obejściu tego, to nie martw się, próbowaliśmy takich rzeczy, ale jeśli ktoś nadpisuje Ci pliki pomimo Twoich zmian, to słabo to wygląda. Stara wersja sourcemoda w badziewnym panelu i wstawanie CZYSTEGO serwera w czasie dłuższym niż 1/2 minuty jest zupełną kpiną. Owszem, można trafić na feler, ale od takich rzeczy jest support, którego na 1s1k znaleźć nie można, bo odpowiedzi z ticketów nie da się nazwać odpowiednimi dla tego typu usługi.

Stabilniejsza właśnie dlatego, że z nimi nie miałam problemów takich jak z 1s1k. Owszem, trafi się jakiś ****** swojego czasu, ale ja nie trafiłam na coś takiego u pukawkowych.


  • +
  • -
  • 0

#10 xWangan

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 54
Pomocny

  • Postów:149
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 15.11.2016 19:23

 

 

No niestety xWangan tutaj się mylisz. Na 1s1k ściery były i ściery będą. Pukawka jest stabilniejsza, support jest bardziej zaawansowany i nie wysyłają Ci debilnych odpowiedzi. Na 1s1k wstawiają Ci denny banner na dole ekranu po śmierci i pisząc do supportu, dlaczego ścieżka do pliku w autoexec.cfg wciąż się podmienia na ich, uznali, że mam im zapłacić za usunięcie tego wraz z dopiskiem @1s1k w nazwie serwera. Jakość d*py nie urywa, a serwer wstaje po restarcie/włączeniu strasznie długo nawet, jeśli jest czysty. Jeśli miałabym wybierać hosting do cs:go, to w życiu nie poszłabym do petzora ani Spyrka, bo petzor zamiast dbać o jakość, woli napierdzielać na streamie, a Spyrek i reszta odpisują takie bzdury w ticketach, że słów brak.

Jakoś mi to musiało wcześniej umknąć także odwołuje się do tego teraz. Nie wiem o czym mówisz, z tego pliku praktycznie nie muszę korzystać i nic mi się tam automatycznie nie dodaje. Zresztą wystarczy pomyśleć i można w 2 sekundy to obejść. Serwer wstaje szybko, no chyba że można trafić na jakąś felerną sztukę. U mnie raczej zamyka się w podobnym czasie co było na pukawce pomimo ładowania masy moich ustawień.

 

Nie wiem o co Ci chodzi z tym "stabilniejsza" bo raczej obydwie firmy mają stabilną pozycję na naszym rynku. Na pukawce nie wysyłają debilnych odpowiedzi? No tak, tylko choćby świat się walił "proszę zrobić analizę pluginów" a jak to nie zadziala to będą wypisywać w większości głupoty. Nie mówię że na 1s1k jest dużo lepiej, aczkolwiek tę sprawę załatwili lepiej niż support pukawki.

 

 

Niestety nie pokażę Ci już odpowiedzi na jeden z ticketów tylko dlatego, że nie współpracuję już z siecią, która miała od nich część serwerów. Jeśli mówisz tutaj o myśleniu i obejściu tego, to nie martw się, próbowaliśmy takich rzeczy, ale jeśli ktoś nadpisuje Ci pliki pomimo Twoich zmian, to słabo to wygląda. Stara wersja sourcemoda w badziewnym panelu i wstawanie CZYSTEGO serwera w czasie dłuższym niż 1/2 minuty jest zupełną kpiną. Owszem, można trafić na feler, ale od takich rzeczy jest support, którego na 1s1k znaleźć nie można, bo odpowiedzi z ticketów nie da się nazwać odpowiednimi dla tego typu usługi.

Stabilniejsza właśnie dlatego, że z nimi nie miałam problemów takich jak z 1s1k. Owszem, trafi się jakiś ****** swojego czasu, ale ja nie trafiłam na coś takiego u pukawkowych.

 

Być może było tak dawniej. Mam wyczyszczony autoexec i nic się nie dodaję, bez problemu mogę wszystko edytować. Panel nie wygląda super ale jest funkcjonalny. Nie wiem gdzie tam stara wersja sourcemoda (1s1k regularnie dodaje najnowsze buildy stabilnych wersji do instalatora, podobnie z możliwością updatu do nich). Jeśli chodzi o wstawanie serwera również nie mam problemów. Tutaj przyznam - zdarzało się że czysty serwer potrzebował tyle czasu na uruchomienie się. Jednak patrząc do konsoli była to kwestia sprawdzania czy nie było aktualizacji w międzyczasie, a to chyba akurat plus.


  • +
  • -
  • 0

#11 ivall

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:7
Offline

Napisano 19.11.2016 21:21

pukawka.pl

najlepsza ;)


  • +
  • -
  • 0

#12 uPster

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:6
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Konrad
Offline

Napisano 19.11.2016 21:54

Również polecam pukawke ;)


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych