Hej, mam problem z graczami ![]()
może to i dziwne, ale nie jest problemem, że niema graczy ![]()
bo serwera nigdzie kompletnie nigdzie nie reklamowałem, wchodze na panel admina, patrze, O kuźwa 5 osób ! wchodze na serwer, a tam.. a tam 5 rusków ![]()
tak średnio mieć na polskim serwerze rusków, jakieś rady jak temu zaradzić ? i gdzie mogę reklamować swój serwer, najlepiej za darmo ![]()


Dodatki SourceMod













