Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Przekierowanie po aktualizacjach

przekierowanie 2016 2015 aktualizacje valve

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 silk999

    Nowy

  • Nowy

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:2
  • Imię:Szymon
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 23.01.2016 14:01

Witam.

 

Chciałem wgrać przekierowanie na serwer, które będzie przenosiło każdego osobnika. Jednak dowiedziałem się, że nie jest to możliwe poprzez standardowe pluginy, bo valve zrobiło jakiś czas temu aktualizacje. Dowiedziałem się też, że rozwiązaniem jest to: http://darkgl.pl/201...torow-i-blokad/

 

 

Problem polega na tym, że pierwszy raz mam do czynienia z taką funcją, z takim kodem. Chcę uzyskać tylko i wyłącznie przekierowanie każdego na inny serwer. Co mam zrobić z tym kodem, czy ktoś móglby mi podać sma pluginu który działa na podstawie tego kodu lub wytłumaczyć ww funkcję?

 

Dodam, że przeszukałem wątki z tym problemem, ale odpowiedź na nie nie jest wystarczająca. Pozdrawiam i z góry dziękuję!


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przekierowanie, 2016, 2015, aktualizacje, valve

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych