Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
Inny

Kulki na paintballu

inny

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 GroVVer

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:80
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 24.12.2015 11:32

Mam taki problem wgrałem sobie pb real jakiś tam i kulki nie opadają i ciesze sie z tego powodu, ale leca raz w prawo raz w lewo  strzelałem w jedno miejsce, a tak wyszedł screen. Jak ktoś wie gdzie to ustawić proszę o odpowiedź wiem, że w paintballgun.sma lub amxx.cfg, ale konkretnie gdzie.

 

amxx_1450953083__sss.png

 

Chodzi mi o te kulki na prosto celownika nie te co na bok poleciały bo się odbiły one.


Użytkownik GroVVer edytował ten post 24.12.2015 11:34

  • +
  • -
  • 0

#2 GroVVer

    Zaawansowany

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 3
Nowy

  • Postów:80
  • Lokalizacja:Warszawa
Offline

Napisano 25.12.2015 16:27

Z racji tego, że nie ma tu opcji edytuj po prostu napisze nowy post. Czy mógłby chociaż ktoś powiedzieć jak dodać broń do paintballgun.sma. Bo w zasadzie ten mod, którego używam jest kijowy bo co chwile jak ktoś strzela trzeba e naciskać bo się bronie bugują. Jeśli ktoś ma link do tematu, w którym jest pokazane jak dodać broń to proszę link. Nie oczekuje tematu, w którym jest wrzucony gotowy plik z broniami bo zapewne dostane taki, w którym wszystko jest do d*p*. Po prostu chce dodać np jakąś broń zamiast krowy czy tam czegoś innego, ale nie wiem jak i jeśli ktoś wie to proszę pisać.

 


  • +
  • -
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: inny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych