Z patchem nie próbowalem, uzywam bodajze 1.9

. Ostatno formatowalem PC'ta i instalowalem
cs'a na "czystego" kompa no i lipa :-?
[ Dodano: 2008-02-04, 20:36 ]q2, mam zaszczyt byc pionierem w tego rodzaju problemie :mrgreen: Ok. Mam nowe dane

. Wyczailem, ze sXe nie zamula mi tylko podczas grania. Jesli wlaczam gre, uprzednio wlaczajac sXe, to zaczyna sie ciac juz przy menu glownym. Jak wchodzicie w gre to mozna zauwazyc, ze przy najechaniu kursorem na np. "Find Servers" lub "Options" owy napis sie podswietla na bialo. Dzieje sie tak w chwili najechania kursorem na napis. Przy wlaczonym sXe zaczynaja sie opoznienia, napisy podswietlaja sie po paru sekundach po najechaniu kursorem. w ogóle juz w menu glownym widac, ze gra ma problemy, np. trzeba czekac chwile az, po kliknieciu, otworzy sie okno opcji, serwerow itp. Moze zachodza tu jakies interakcje sXe <-> grafika? (Uzywam ATI Radeon). Nie mam pojecia co zrobic. Liga rusza juz za 2 tygodnie, a ja grac nie moge :cry: