Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Surf mod cs 1.6Poszukuje kilku pluginów do cs 1.6 surf mod

surf mod cs1.6 surf mod cs 1.6 poszukuje pluginów

  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 magiczny_krzysztof

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:8
Offline

Napisano 02.10.2015 16:29

Cześć poszukuje pluginów: 

1)Widziałem ten plugin na jednym z serwerów, dawno temu. Plugin ten wyrzucał gracza nonsteam kiedy wchodził na serwer gracz steam.

2) plugin który dawał nieskończoność czasu na kupowanie, w ustawieniach serwera na maksa da się tylko 25 sekund na kupowanie (chyba bo dawno temu sprawdzałem)

3) plugin który dawał 99999 kasy albo dawał nieskończoność kasy.

4) plugin dający bunnyhopa (tak to się nazywa? sorry ale jestem w tym świeży)

5) plugin zabezpieczający serwer przed crashem nie pamiętam jak się nazywał i nie mogę znaleźć w google

6)plugin który dawał ochronę przed zabiciem (kilka sekund ochrony od zabicia) na początku rundy

7)plugin który blokował możliwość zabicia wroga w mario

8) plugin który wyrzucał graczy po pewnym czasie graczy afk

9)był taki plugin na cs-wieś  surf mod który powodował że ekran robił się czarny po jakimś czasie gdy gracz się nie ruszał coś w rodzaju jakby zasypiał.

 

Szukam jeszcze kodów albo cywlarów(nie mam pojęcia jak to się nazywa) na surfowanie i wychodzenie z klatki. (i najlepiej żeby ktoś podał linki do poradników gdzie to wpisać)

 

Możecie też podać linki do poradników jak ustawić serwer itp wiecie o co chodzi ;)

 

To chyba wszystko dodam jeszcze że pierwszy raz zakładam serwer i nie mam zielonego pojęcia co i jak :/ 

 

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc :*


  • +
  • -
  • 0

193.33.176.179:27015 - [Steam/Nonsteam][OnlySurfSki2]






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: surf mod cs1.6, surf, mod, cs 1.6, poszukuje, pluginów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych