Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
SZukam 2 pluginow
#1
Napisano 29.09.2009 18:40
2. Plugin, ktory powoduje ze gracz po wejsciu na sewrer dostaje do configu bind, ktory powoduje ze regularnie co 30 sekund czy co minuter lub po wcisniecia wybranego klawisza wymusza wyswietlenie sie w say wybranego tekstu!
#2
Napisano 29.09.2009 19:41
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "MIKUS!!"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_concmd("say gramy","muza");
}
public muza(id)
{
if(is_user_admin(id))
{
client_cmd(0, "spk misc/muka.wav")
}
else
{
client_cmd(id, "spk misc/muka.wav")
}
}2. Nie robię bo to już chamskie będzie.
#3
Napisano 30.09.2009 13:23
[ Dodano: 30-09-2009, 14:40 ]
nie dzial mi ten plugin:/ nie wiem czy zle nie wpisales zamiast muza to moka.waw i czy
to: register_concmd("say gramy","muza"); nie powinno byc tak: register_concmd("say gramy","muza.waw");
jak mozesz to przewob i daj pliki amx i sma:) będę bardzo wdzieczny
[ Dodano: 30-09-2009, 14:40 ]
nie dzial mi ten plugin:/ nie wiem czy zle nie wpisales zamiast muza to moka.waw i czy
to: register_concmd("say gramy","muza"); nie powinno byc tak: register_concmd("say gramy","muza.waw");
jak mozesz to przewob i daj pliki amx i sma:) będę bardzo wdzieczny
[ Dodano: 30-09-2009, 14:41 ]
mikus, elo mozesz zlukac moja prosbe o pluginy? nbo cos nie dziala ten plugin co zrobiles:P
#4
Napisano 30.09.2009 14:01
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "MIKUS!!"
new const sound[]="misc/muka.wav"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_concmd("say gramy","muza");
}
public muza(id)
{
if(is_user_admin(id))
{
client_cmd(0, "spk %s",sound)
}
else
{
client_cmd(id, "spk %s",sound)
}
}
public plugin_precache()
{
precache_sound(sound)
}
#5
Napisano 30.09.2009 16:56
[ Dodano: 30-09-2009, 17:56 ]
Mochi, zlukaj jeszcze raz temat proszę;p
#6
Napisano 30.09.2009 16:59
Można wiele wiele w różnych funkcjach,opisz dokładniej o co Ci chodzi.ale to jedna piosenke sie da tylko tak zrobic? a nie mozesz mi dac zebym 2 adlbo 3 mogl dodac?
[ Dodano: 30-09-2009, 17:56 ]
Mochi, zlukaj jeszcze raz temat proszę;p
#7
Napisano 30.09.2009 17:08
a tego 2 pluginu mi nie zrobisz?? bardzo mi na nim zalezy
#8
Napisano 30.09.2009 18:41
#9
Napisano 30.09.2009 19:04
#10
Napisano 30.09.2009 20:18
Tak napisałeś że nadal nie wiem o co Ci chodzi...
#11
Napisano 01.10.2009 00:43
zmieniles tez nazwe zamiast muza jest muka i nie wiem bo chyba zle jest. mogl bys zrobic tak ten plugin, by byly wpisane 2 piosenki jakies? na slowo gramy i na slowo jazda. I najlepiej jak byly by skompilowane od razu i gotowe pliki sma i amxx
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









