Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[Propozycja]Działy


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sofcik

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 10
Początkujący

  • Postów:106
  • GG:
  • Imię:Łukasz
  • Lokalizacja:Zabrze / Rotterdam
Offline

Napisano 27.08.2015 23:43

A więc witam!;)
Jako, iż jestem nowy na forum to chciałym coś od siebie zaproponować. DarkGL powiedział, że raczej mnie nie zjecie za ten temat. :D
Przechodząc do konkretów... Chciałbym zaproponować stworzenie kilku nowych działów, a mianowicie:
1. Systemy zarządzania treścią. Najlepiej te najpopularniejsze, czyli IP.Board, MyBB oraz phpBB by Przemo. Ja osobiście najbardziej byłbym aktywny w dziale związanym z IP.Board ale sądze, że na forum znaleźli by się również pasjonaci pozostałych dwòch.
2. "Szukam ekipy" w kategorii "inne". Dział służyłby do tego, by ludzie tworzący na przykład swoje forum CS 1.6 tworzyli tematy w poszukiwaniu moderatorów, adminów, etc. lub na przykład, by klany szukały nowych członków.

Podsumowując:
Ta propozycja nie ma raczej minusów, bo dodatkowe posty i użytkownicy interesujący się nowymi działami to raczej plusy. Proszę o Wasze zdanie. ;)
Pozdrawiam
  • +
  • -
  • 1

1447472674_sofcikp.png


#2 Mohylew

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:95
Offline

Napisano 28.08.2015 00:20

Jestem za.


  • +
  • -
  • 0

#3 dasiek

    Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem.

  • Junior Admin

Reputacja: 2 077
Godlike

  • Postów:5 706
  • Imię:Adaś
  • Lokalizacja:No teraz trochę dalej od WWy
Offline

Napisano 28.08.2015 05:40


Systemy zarządzania treścią. Najlepiej te najpopularniejsze, czyli IP.Board, MyBB oraz phpBB by Przemo. Ja osobiście najbardziej byłbym aktywny w dziale związanym z IP.Board ale sądze, że na forum znaleźli by się również pasjonaci pozostałych dwòch.

Prawdę mówiąc to mamy w webmasterce, aczkolwiek wydzielenie tego nie byłoby takim złym pomysłem.

 

 


"Szukam ekipy" w kategorii "inne". Dział służyłby do tego, by ludzie tworzący na przykład swoje forum CS 1.6 tworzyli tematy w poszukiwaniu moderatorów, adminów, etc. lub na przykład, by klany szukały nowych członków.

Odpada. Jesteśmy forum głównie do pomocy, staramy się żeby ogłoszenia ograniczyły się do minimum. 


  • +
  • -
  • 0

#4 NoLiFeR

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 103
Zaawansowany

  • Postów:483
  • GG:
  • Imię:Adrian
  • Lokalizacja:Sosnowiec
Offline

Napisano 28.08.2015 06:38

inicjatywa ok.

Ale ogłoszenia ? Człowieku... :D potem będą jakieś pretensje "ten zrobił mnie w  :wstyd:", "to forum jest pełne oszustów", i tak dalej i tak dalej...

po co mamy sobie opinie idiotami (w moim mniemaniu są to osoby które celowo oszukują w sieci) psuć (bez urazy dla nikogo oraz o nikim nie myślę pisząc ten post.)


  • +
  • -
  • 1

#5 R1d4r

    Pomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 9
Nowy

  • Postów:53
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 30.08.2015 15:28

Bardzo dobry pomysł odnośnie działów dla silników. Są owszem fora poświęcone mybb czy też phpbb przema, ale można byłoby i tu. Co do drugiej propozycji to odpada. Mogłoby to też robić wtedy za reklamę sieci. :D 


  • +
  • -
  • 0

#6 Linux'

    Pan Pomocny

  • Power User

Reputacja: 549
Wszechwiedzący

  • Postów:1 501
  • Steam:steam
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:AmxMod i SourceMod
Offline

Napisano 31.08.2015 04:58

Dowiem sie dlaczego moj poprzedni post w tym temacie zostal usuniety? Jak to jest, ze ktos usuwa czyjes posty bo tak mu sie podoba?..

 

 

@@ GwynBleidD

Hm to bardzo ciekawe. Pamietam jak jakis czas temu napisalem post w tym temacie z propozycja by dodac dzial ktory pozwalalby na oglaszanie sie w celu poszukiwania ludzi do okreslonego projektu. A teraz ostatnio wchodze i posta nie ma. Pewnie sam sie musial rozpuscic. W takim razie nie mam pytan.


GwynBleidD (31.08.2015 20:12):
Z tego tematu nie został usunięty ŻADEN post!

  • +
  • -
  • 0

b35020692_qesnxqa.png


#7 MAGNET

    SourceLearned ;)

  • Moderator

Reputacja: 661
Wszechmogący

  • Postów:1 535
  • GG:
  • Imię:Olek
  • Lokalizacja:Dalekoo
Offline

Napisano 01.09.2015 09:23

Jak wyzej
  • +
  • -
  • 0

#8 Sniper Elite

    Master

  • Power User

Reputacja: 176
Profesjonalista

  • Postów:981
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Skryptolandia
Offline

Napisano 01.09.2015 09:41

Może i by coś z tego było, ale forum nazywa się "amxx.pl - AMX MOD X unofficial support". Plusem jest jeszcze dział Source Moda bo gdy był tworzony nie było w Polsce jeszcze żadnego fora wspierającego tego moda. Jak dla mnie IP.Board, myBB itd. są zbędne.

Jest dość for odnośnie IP.Board czy myBB na których możesz wrzucać swoje apki, pomagać ludziom lub zgłaszać własne problemy.

 

Patrząc na to inaczej to z jednej strony byłoby nawet spoko, udostępniałoby się apki i skrypty do tych silników, które są przydatne sieciom serwerów. Z drugiej strony nie byłoby tego wcale aż tak dużo.


  • +
  • -
  • 1

Kontakt:

Steam: CSnajper

GG: 4394855

 

Na steam i GG pomagam wyłącznie odpłatnie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych