Dziś padł mi serwer DeathRun z oto takim błędem:
Od wczoraj wgrany jest Dproto i raczej takowych błędów nie miałem.
Aha i często zdarza się błąd coś z pamięciom fizyczną (też od czasu wgrania Dproto)
Pamięć fizyczna:
DProto działa poprawnie lecz często pingi są większe i wywala graczy czy może macie jakąś inną stabilniejszą wersję ?


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










