/* Plugin generated by AMXX-Studio
Dodanie konta w users.ini:
"nick" "haslo" "tz" "a"
WYMAGA WLACZONEGO MODUŁU NETDB - http://forums.alliedmods.net/attachment.php?attachmentid=14555&d=1176218286 !
*/
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <netdb>
#define PLUGIN "Konta"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Sn!ff3r"
new static url[]="www.forum.cs-serwer.pl"
public plugin_init()
{
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
}
public client_authorized(id)
{
// ktos ze slotem - konto ma ;]
if(get_user_flags(id) & ADMIN_RESERVATION) return PLUGIN_CONTINUE
// ma konto, nieważne czy ma neo czy nie, nie sprawdzamy nawet - usuwamy mu flage admina (t) i przerywamy
if(access(id,ADMIN_LEVEL_H) && access(id,ADMIN_USER))
{
remove_user_flags(id,ADMIN_LEVEL_H)
return PLUGIN_CONTINUE
}
new ip[16], host[50]
get_user_ip(id,ip , 15 , 1)
netdb_gethostbyaddr(ip,host,49)
if(contain(host,"adsl") != -1 || contain(host,"dynamic") != -1)
{
new reason[30]
format(reason,29,"Zaloz konto na forum.cs-serwer.pl | Szczególy masz w konsoli (~)",url)
client_print(id, print_console, "* * * Masz zmienne IP !")
client_print(id, print_console, "* * * Aby grac na naszym serwerze wejdz")
client_print(id, print_console, "* * * na www.forum.cs-serwer.pl oraz zaloz",url)
client_print(id, print_console, "* * * konto (napisz PW do Zafero")
server_cmd("kick #%d %s",get_user_userid(id), reason)
return PLUGIN_CONTINUE
}
return PLUGIN_CONTINUE
}
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Konto Neo - pomoc
Temat rozp. Zafero, 18.09.2009 15:36
6 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 18.09.2009 15:36
Siema.Mozecie mi przerobic ten plugin lokalnie bo ja niewiem jak 
#2
Napisano 18.09.2009 16:15
nie da sie skompilowac wyskakuje blad. napisz do scrypting aby Ci naprawili.
#3
Napisano 18.09.2009 16:22
Łap :
Załączone pliki
#5
Napisano 18.09.2009 16:26
Nie to są konta neo jak masz neo musisz napisać na forum i wtedy mozesz wejsc na serwer
#6
Napisano 18.09.2009 16:48
nie da sie skompilowac wyskakuje blad. napisz do scrypting aby Ci naprawili.
Welcome to the AMX Mod X 1.8.1-300 Compiler. Copyright (c) 1997-2006 ITB CompuPhase, AMX Mod X Team Header size: 416 bytes Code size: 1584 bytes Data size: 972 bytes Stack/heap size: 16384 bytes; estimated max. usage=779 cells (3116 bytes) Total requirements: 19356 bytes Done.Gdzie ten błąd? Amxx w załączniku do amxx.cfg dopisz amx_neo_site "adres forum"
Załączone pliki

IP: ts3.cserwerek.pl
#7
Napisano 18.09.2009 16:50
nie da sie skompilowac wyskakuje blad. napisz do scrypting aby Ci naprawili.
Welcome to the AMX Mod X 1.8.1-300 Compiler. Copyright (c) 1997-2006 ITB CompuPhase, AMX Mod X Team Header size: 416 bytes Code size: 1584 bytes Data size: 972 bytes Stack/heap size: 16384 bytes; estimated max. usage=779 cells (3116 bytes) Total requirements: 19356 bytes Done.Gdzie ten błąd? Amxx w załączniku do amxx.cfg dopisz amx_neo_site "adres forum"
Ode mnie już dostał skompilowane jak chciał
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty











