Tak jak w temacie, proszę o szybką pomoc
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
jak jakaś osoba zginie z CT, przeciwnik wygrywa
Temat rozp. Paldziu, 14.09.2009 14:34
5 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 14.09.2009 14:34
#2
Napisano 14.09.2009 16:58
może tak ?
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <cstrike>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Home"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_event("DeathMsg", "DeathMsg", "a");
}
public DeathMsg(){
new vid=read_data(2);
if(cs_get_user_team(vid) == CS_TEAM_CT)
{
for(new i=0;i<33;i++){
if(is_user_connected(i))
{
if(cs_get_user_team(i) == CS_TEAM_CT)
{
user_kill(i,0);
}
}
}
}
}
#3
Napisano 14.09.2009 17:04
Ale to mu wszystkich wybije...
edit: coś chyba sknociłeś w pętli
edit: coś chyba sknociłeś w pętli
#4
Napisano 14.09.2009 17:06
wiem własnie dlatego napisałem może ;D
[ Dodano: 14-09-2009, 18:15 ]
gdzie ?
[ Dodano: 14-09-2009, 18:15 ]
gdzie ?
#5
Napisano 14.09.2009 17:28
Kurde nie wiem czy za działa 
Musisz edytować jedną linijkę
Musisz edytować jedną linijkę
server_cmd("mp_roundtime WPISZ TUTAJ CZAS SWOJEJ RUNDY!")/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "Nowy Plugin"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Mochi"
enum {
CS_TEAM_T = 1,
CS_TEAM_CT
}
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_event("DeathMsg", "DeathMsg", "a");
}
public DeathMsg(){
new vid=read_data(2);
switch(get_user_team(vid))
{
case CS_TEAM_CT:{
server_cmd("mp_roundtime 0.03")
set_task(3.0,"reset")
}
}
}
public reset()
{
server_cmd("mp_roundtime WPISZ TUTAJ CZAS SWOJEJ RUNDY!")
}
#6
Napisano 15.09.2009 20:07
Więc tak - to coś takiego że jest wybierana losowo osoba która jest w CT(po iluś tam sekundach), ma ona broń taką jaką sobie kupiła. Ma to działać raz na jakiś czas(gdy zostanie wylosowany ten tryb).
Możecie napisać co i jak. Przy okazji prosiłbym o plugin który wywala losowo na mapie AWP.
Możecie napisać co i jak. Przy okazji prosiłbym o plugin który wywala losowo na mapie AWP.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









