Witam !
Chciałbym się dowiedziec coś na temat serwerow .
Chce zamówic serwer z luffa.pl i nie wiem czy sie to bedzie jakoś poruszało .
Widze na stronach "Wykup Adma lub Slota !" chciałbym sie dowiedziec jak cos takiego zrobic i przez jaka strone .
Chciałbym się też dowiedziec jak dodawac pluginy do takich zamówionych serwerów i czy płatnośc sms jest opłacalna .
Jaki hosting serwerow jest najlepszy, a zarazem najtanszy ?
I ile będe miec miejsca na pluginy (w luffa.pl) .
nie jestem zabardzo w tym doświadczony ale za pomoc będe wdzięczny !
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Wykupic serwer ?
Temat rozp. Michaleq, 12.09.2009 08:22
4 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 12.09.2009 08:22
#2
Napisano 12.09.2009 09:35
na pewno robią przez Dotpay.pl lub sms. (kody.wapacz.pl)
Najtanszy? Licz: Hostage.pl , Pukawka.pl - niektórym laguje niektórym nie.. , Luffy nie bierz (steam tylko), NiceShoot.pl , GameSol.pl
- Najlepszy i najtanszy: Hostage.pl :>
Najtanszy? Licz: Hostage.pl , Pukawka.pl - niektórym laguje niektórym nie.. , Luffy nie bierz (steam tylko), NiceShoot.pl , GameSol.pl
- Najlepszy i najtanszy: Hostage.pl :>
#3
Napisano 12.09.2009 10:18
Dobra dzięki dam pomogł .
Mam jeszcze jedno pytanie ktore to jest steam a ktore non-steam (porotokol 48 i 47) ?
Czy ty masz/miales serwer ?
I ile będe miec miejsca na zapelnienie pluginami ? (w hostage.pl i pukawka.pl)
Mam jeszcze jedno pytanie ktore to jest steam a ktore non-steam (porotokol 48 i 47) ?
Czy ty masz/miales serwer ?
I ile będe miec miejsca na zapelnienie pluginami ? (w hostage.pl i pukawka.pl)
#4
Napisano 12.09.2009 10:58
Sam działam na pukawie i jest ok, zero lagów i problemów. Dyski mają duże co nie oznacza że możesz trzymać tam terabajty danych, ja miałem tam 10gb demek, zero jakichś problemówI ile będe miec miejsca na zapelnienie pluginami ? (w hostage.pl i pukawka.pl)
Stean 48, nonsteam 47Mam jeszcze jedno pytanie ktore to jest steam a ktore non-steam (porotokol 48 i 47) ?

IP: ts3.cserwerek.pl
#5
Napisano 12.09.2009 11:14
Dziekuje wszystkim temat mozna zamknąc !
Leci pomogł i jeszcze jedno pukawka jak na moje fundusze jest za droga wjec wezne hostage.pl ale dziekuje za zachete jak hostage sie nie sprawdzi wezmę pukawke .
Leci pomogł i jeszcze jedno pukawka jak na moje fundusze jest za droga wjec wezne hostage.pl ale dziekuje za zachete jak hostage sie nie sprawdzi wezmę pukawke .
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









