←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

CoD Stary
Pomijanie nagrody expa dla najlepazych graczy

Locked

  • +
  • -
Last One's Photo Last One 02.02.2015

Witam.
Zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Otóż. Mam coda i chciałem dodać pewna modyfikacje. Dla 3 najlepszych graczy jest dodatkowy exp. I chciałem dodac, ze jeśli gracz ma najwięcej fragow na mapie a osiągnął juz maksymalny lvl to nagroda expa za 1 miejsce przechodzi na kolejnego gracza. I tak samo z drugim i 3 miejscem.
Quote

  • +
  • -
Linux''s Photo Linux' 02.02.2015

Witam.
Zwracam się do was z prośbą o pomoc.
Otóż. Mam coda i chciałem dodać pewna modyfikacje. Dla 3 najlepszych graczy jest dodatkowy exp. I chciałem dodac, ze jeśli gracz ma najwięcej fragow na mapie a osiągnął juz maksymalny lvl to nagroda expa za 1 miejsce przechodzi na kolejnego gracza. I tak samo z drugim i 3 miejscem.


Dodajesz warunek sprawdzajacy jaki gracz ma lvl, jesli ma rowny z limitem poziomu to omijaj go. Bulka z maslem.
Quote

  • +
  • -
Last One's Photo Last One 02.02.2015

Taki miałem zamiar. Tylko nie wiem jak sformułować pominięcie. Np.dla takiej funkcji:

if(poziom_gracza[id] == MAX_LVL)
funkcja z pominięciem
Quote

  • +
  • -
NiczegoWinien's Photo NiczegoWinien 02.02.2015

Continue ;
Quote

  • +
  • -
Last One's Photo Last One 02.02.2015

To wystarczy? A co z zabiciami na mapie? Automatycznie przyzna nagrodę kolejnemu graczowi? Co jeśli będzie 3 graczy z max lvl w czołówce mapy? Będzie szukało graczy spoza warunku?
Quote

  • +
  • -
Linux''s Photo Linux' 02.02.2015

To wystarczy? A co z zabiciami na mapie? Automatycznie przyzna nagrodę kolejnemu graczowi? Co jeśli będzie 3 graczy z max lvl w czołówce mapy? Będzie szukało graczy spoza warunku?


Zostana ominieci i wyszuka kolejne 3 osoby wedlug statystyk.
Quote

  • +
  • -
Last One's Photo Last One 02.02.2015

Wydaje mi się to zbyt łatwe aby mogło być realne :) jutro przetestuje i dam znać.
Quote

  • +
  • -
Last One's Photo Last One 03.02.2015

Niestety nie działa.
Mam jeszcze pewien problem. Otóż gdy wbije nowy poziom to zeruje mi expa. Np. mam 6 lvl i do wbicia 7 lvl potrzebuje 1000 xp. Kupuje w sklepie losowanie expa i dostaje 2500. Wbija mi 7 lvl a do 8 potrzebuje 1500 wiec powinienem miec teraz 8 lvl. Ale tak nie jest i mam 7 lvl i 0 expa. Słowem mówiąc nie przenosi mi expa dalej tylko na każdym poziomie zeruje.
Quote

  • +
  • -
Last One's Photo Last One 03.02.2015

Proszę o zamknięcie tematu. Problem rozwiązany.

Quote

  • +
  • -
radim's Photo radim 03.02.2015

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Temat zamknięty na prośbę użytkownika.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Quote
Locked