Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Odtwarzacz mp3 na serwerze
Temat rozp. Insane91, 13.06.2008 22:39
5 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 13.06.2008 22:39
na pewno cos takiego juz jest choc moze i nie... w kazdym razie nie wiem jak to znaleźć. Chodzi o wrzucenie sobie mp3 do folderu załóżmy sound/misc zeby innym przy podlaczaniu sie sciagnely i po prostu kiedy bedzie nudno lub "za cicho" to admin wybiera sobie jakas mp3 i odtwarza tak ze wszyscy na serwerze slysza
#2
Napisano 14.06.2008 07:33
Moze to jest domyslny plug amxx'a ;> ?
otworz se pliczek z config "speech.ini"
i dodaj se nowa piosenke
----
Analiza przykladu:
Pierwszy " " to jest tekst wyswietlajacy sie w menu
Drugi " " to jest komenda odtwarzania (spk - .wav ; mp3 play - .mp3) z sciezka do pliku
Trzeci to 'c' - odtwarza all graczom; 'd' - menu sie nie zamyka po kliknieciu na wybrana piosenke;
Czwarty " " to jest potrzebna flaga admina
Powodzenia
otworz se pliczek z config "speech.ini"
i dodaj se nowa piosenke
----
Analiza przykladu:
"Yes sir!" "spk 'hgrunt/yessir!'" "cd" "u"
Pierwszy " " to jest tekst wyswietlajacy sie w menu
Drugi " " to jest komenda odtwarzania (spk - .wav ; mp3 play - .mp3) z sciezka do pliku
Trzeci to 'c' - odtwarza all graczom; 'd' - menu sie nie zamyka po kliknieciu na wybrana piosenke;
Czwarty " " to jest potrzebna flaga admina
Powodzenia
#3
Napisano 14.06.2008 09:53
On chyba chce by na serwerze admin mogl puscic a twoj to chyba skrypt na puszczanie na wlasnym kompie
#4
Napisano 14.06.2008 18:00
Miczu zrobiłem w speech.ini tak jak mówiłeś ale przy wybraniu swojej piosenki nic nie leci. Mam zmiejszone bitrate do 64 bo wiem ze na 128 chyba nie dziala. Dopisana linijka w speech.ini wygląda tak:
wiec co jest nie tak ?
"King Bruce Lee" "mp3 play 'misc/king_bruce_lee.mp3'" "cd" "u"
wiec co jest nie tak ?
#5
Napisano 15.06.2008 00:21
miczu zapomniales ze te dzwieki nie sa precachowane, wiec jezeli da tam nowa nute, czy w mp3 czy wav i tak jej nie odegra jezeli jej nie sciagnal
#6
Napisano 15.06.2008 09:10
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#define PLUGIN "Things Precacher"
#define VERSION "0.1"
#define AUTHOR "Miczu"
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_cvar("amx_things","1")
}
public plugin_precache()
{
if(get_cvar_num("amx_things")==1)
{
//MODELS
//precache_model("")
//precache_model("")
//precache_model("")
//precache_model("")
//precache_model("")
//SOUNDS
//precache_sound("")
//precache_sound("")
//precache_sound("")
//precache_sound("")
//precache_sound("")
//MP3 & Others
//precache_generic("")
//precache_generic("")
//precache_generic("")
//precache_generic("")
//precache_generic("")
}
}To mozna zawsze kazac innemu plugowi (np. ten co wyzej napisalem) by wyslal innym pliki
Bedzie to dzialac bo z speech.ini wysyla komende do konsoli uzytkownika by otworzyl plik, a ze bedzie go musial sciagnac to all powinno zadzialac
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty








