2-Dlaczego nie zapisuje się exp ?:>po zmianie mapy i jak wyjde z serwa.
3-Co to są te cvary?mam np cvary do diablo moda gdzie to wkleić ??i w ogóle jakiś poradnik zapodajcie mi do tego nie wiem coś związane z tym thx
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 06.09.2009 10:17
Napisano 06.09.2009 10:19
Napisano 06.09.2009 10:44
1.do tego jest specjalny plugin
Napisano 06.09.2009 12:10
Po instalacji moda Knive Mod1-zainstalowałem na swoim serwie diablo-mod 5.8 i nie ma noży np katany co cicho chodzisz itp.
http://amxx.pl/topic... ... vt4292.htm2-Dlaczego nie zapisuje się exp ?:>po zmianie mapy i jak wyjde z serwa
http://amxx.pl/topic...vary-vt1785.htm3-Co to są te cvary?mam np cvary do diablo moda gdzie to wkleić ??i w ogóle jakiś poradnik zapodajcie mi do tego nie wiem coś związane z tym thx

IP: ts3.cserwerek.pl
Napisano 06.09.2009 12:35
Napisano 06.09.2009 14:37
Napisano 06.09.2009 18:14
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych