←  Pytania

AMXX.pl: Support AMX Mod X i SourceMod

»

Jak zrobic zapis mysql

  • +
  • -
NiczegoWinien - zdjęcie NiczegoWinien 14.01.2015

Witam. Czy posiada ktos jakis poradnik badz moglby mi wytlumaczyc jak zrobic w modzie/pluginie zapis mysql poniewaz caly dzialam na vault a chcialbym to zmienic poniewaz chcialbym pobierac dane z jednego serwera a odczytywac go na drugim a z tego co wiem to przez mysql mozna.

Odpowiedz

  • +
  • -
NiczegoWinien - zdjęcie NiczegoWinien 14.01.2015

Moglby mi ktos skleic ten kod z zapisem, odczytem i wytlumaczyc jak uzywac ? Bo takie czytanie i kombinowanie samemu to troche mija sie z celem.

A tak to zawsze moglbym o cos zapytac i dowiedziec sie wiecej i szybciej.

Odpowiedz

  • +
  • -
dasiek - zdjęcie dasiek 15.01.2015


Bo takie czytanie i kombinowanie samemu to troche mija sie z celem.

no właśnie nie.

 


A tak to zawsze moglbym o cos zapytac i dowiedziec sie wiecej i szybciej.

 

Jak masz pytania to zapraszam do działu scripting->pytania.

Odpowiedz

  • +
  • -
NiczegoWinien - zdjęcie NiczegoWinien 15.01.2015

Jestem w scripting>pytania. A jeżeli chodzi o czytanie to właśnie mija się ponieważ nie rozumiem czegoś i musiałbym komuś zadać pytanie dlaczego tak a czemu inaczej itp. Wiec potrzebna jest osobą która pokaże mi zwykły zapis i żebym mógł właśnie zapytać się o co chodzi jeżeli czegoś nie rozumiem.
Odpowiedz

  • +
  • -
sebul - zdjęcie sebul 15.01.2015

Bo takie czytanie i kombinowanie samemu to troche mija sie z celem.

A jeżeli chodzi o czytanie to właśnie mija się ponieważ nie rozumiem czegoś i musiałbym komuś zadać pytanie dlaczego tak a czemu inaczej itp. Wiec potrzebna jest osobą która pokaże mi zwykły zapis i żebym mógł właśnie zapytać się o co chodzi jeżeli czegoś nie rozumiem.

Czyli jednak nie chcesz, żeby ktoś Ci coś wytłumaczył jak to zrobić i jak się do tego zabrać, tylko po prostu liczysz na gotowca, a gotowce są w różnego rodzaju pluginach, więc możesz zadawać pytania na podstawie kodu z jakiegoś pluginu.
Odpowiedz

  • +
  • -
NiczegoWinien - zdjęcie NiczegoWinien 15.01.2015

Nie chodzi mi o gotowa tylko żeby ktoś pokazał prosty kod z zapisem i odczytem. Żebym to zrozumiał o co chodzi. Zamiast pomóc to szukacie dziury w całym. Proszę tylko o wytłumaczenie czy to takie trudne?
Odpowiedz