1. Czy przez rcon mozna wlozyc file w serwer?(file upload to serwer from your cstrikr) Jesli mozna, to jakie komendy?
2. Czy przez rcon mozna edytowac .ini files w configs? Np. configs/fileNr1.ini. Jezeli mozna, to jakie komendy?
3. Czy przez MOTD.TXT mozna zrobic auto redirect to another serwer? Poniewaz zrobilem nowy serwer, a w starym tylko w motd napisalem ze ip zmienil się, lecz niektore graczy wszystko rowno po roznych przyczynach popadają na stary IP i nie wiedzą co robic.
Z jednym czlowiekiem mam projekt, o jego teraz 30dni nie będzie, dostępu do files nie mam starego serwera, tylko rcon, to po prostu chcę przez rcona i zrobic wszystko co mogę by na naszym NOWYM serwie byli stare gracze.
Kto pomoze dzięki
Srry za "nie bardzo dobry" polski ;D


Dodatki SourceMod














