Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Praca w ferie dla nieletnich


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 EmiLowaTy

    Początkujący

  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Okolice Zwolenia
Offline

Napisano 02.01.2015 22:16

Znacie jakieś opłacalne prace dla nieletnich w zimę? Chodzi mi o jakąś pracę w domu lub w firmie, która może być w takim mieście jak Radom. Przez internet też mogę. Aktualnie czekam na kod aktywacyjny z allegro, to wtedy będę coś sprzedawał z serwerów. 

Coś w lesie mogę zbierać i sprzedawać?

Słyszałem coś o Neobux.com, co o tym myślicie?

Czy jak sprzedam coś z serwerów na allegro.pl za 50 zł (maksymalne u nieletniego), to allegro coś weźmie?

Mam 15 lat, w tym roku 16, tylko że kończę w marcu...


Użytkownik EmiLowaTy edytował ten post 02.01.2015 22:35

  • +
  • -
  • 0

Na pytania na GG odpowiadam za darmo.

Tworzę perki, klasy, klasy z awansami i inne rzeczy na Cod'a. Także sklepy, rzeczy na Jailbreak, edycje pluginów i coś tam jeszcze umiem  ;P

Moje GG: 5866230

Sprzedam: Paczkę CodMod 301 lvl + awanse (Unikat)! Klasy z awansami (6 awansów), system Euro, Misje, 245 Perków, Unikalny Sklep. Więcej informacji na GG! 


#2 NiczegoWinien

    Wszechpomocny

  • Użytkownik

Reputacja: 64
Pomocny

  • Postów:334
  • Lokalizacja:No Disc
Offline

Napisano 02.01.2015 22:25

 

Coś w lesie mogę zbierać i sprzedawać?

Mysle ze smialo mozesz wybrac sie na grzyby ;)


  • +
  • -
  • 3

#3 EmiLowaTy

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Okolice Zwolenia
Offline

Napisano 02.01.2015 22:28

Nie, nie o to mi chodzi, coś czytałem że można korę z drzewa zbierać i coś z nią zrobić.


  • +
  • -
  • 0

Na pytania na GG odpowiadam za darmo.

Tworzę perki, klasy, klasy z awansami i inne rzeczy na Cod'a. Także sklepy, rzeczy na Jailbreak, edycje pluginów i coś tam jeszcze umiem  ;P

Moje GG: 5866230

Sprzedam: Paczkę CodMod 301 lvl + awanse (Unikat)! Klasy z awansami (6 awansów), system Euro, Misje, 245 Perków, Unikalny Sklep. Więcej informacji na GG! 


#4 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 02.01.2015 22:29

1. Allegro pobiera ZAWSZE prowizję od sprzedaży

2. Za takie sprzedawanie na allegro ostatnio wzięła się skarbówka, tylko mówię o tak o

3. Popatrz na jakieś oferty pracy - może jakieś ulotki?

 

Zawsze się możesz spytać rodziców, czy nie mają nic do zaoferowania od siebie.


  • +
  • -
  • 0

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#5 EmiLowaTy

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Okolice Zwolenia
Offline

Napisano 02.01.2015 22:36

Jest jakiś sposób, żeby sprzedawać np. paczki do serwerów, tak, by oszukanie było by bardzo ryzykowne?


  • +
  • -
  • 0

Na pytania na GG odpowiadam za darmo.

Tworzę perki, klasy, klasy z awansami i inne rzeczy na Cod'a. Także sklepy, rzeczy na Jailbreak, edycje pluginów i coś tam jeszcze umiem  ;P

Moje GG: 5866230

Sprzedam: Paczkę CodMod 301 lvl + awanse (Unikat)! Klasy z awansami (6 awansów), system Euro, Misje, 245 Perków, Unikalny Sklep. Więcej informacji na GG! 


#6 ogieR8

    Wszechmogący

  • Power User

Reputacja: 203
Profesjonalista

  • Postów:641
  • Imię:Mariusz
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
Offline

Napisano 02.01.2015 22:42

Raczej paczki się nie sprzedadzą. Co do pracy, ja w Twoim wieku łapałem się ulotek. Bierzesz ojca/wójka za rękę do miejsca pracy, on bierze to na siebie, dostajesz je (zależy od umowy, kumpel dostawał na kilka dni i znów dostawał, ja dostałem raz w miesiącu i mi za***ali połowe pokoju tym :D On dostaje hajs, teoretycznie on pracuje.. on podpisuje umowe, Ty zapierdalasz, on (opiekun) wypłaca Ci 'jego' wypłatę. Po ukończneiu 16 roku życia możesz chwytać McD, ale średnio polecam. Ja w wieku 16 lat wyjechałem do Holandii na wakacje i do teraz się tego trzymam. Różne 'dodatki' można dostać, typu 'wakacyjne' etc, ale jest wiekówka.. zacząłem od 5euro/h w wieku 16 lat, teraz mam na rękę 7euro/h, po ukończneiu 21/23 (dalej nie pamiętam) masz już 100% płacę. Ryzyko jest, ale jest wiele biur pracy, gdzie bd pracować i bd miał hajs - tylko nie tyle co słyszysz i często nie w takich warunkach.. No i zwrot z podatku, bo tam się nie odprowadza.. w sensie automatycznie muszą Ci odprowadzić, bo jesteś polaczkiem, ale później Ci to zwracają. Średnio 1.200tyś euro na miesiąc, a w następnym roku dostaje e-mail'a z rozliczeniem, do biura podatkowego w Polsce, daje 150-200zł i na kwiecien/czerwiec mam juz dodatkowy hajs, za to, ze robilem rok temu.. o tym sie zapomina, ale miła taka niespodzianka potem, ostatnio udało mi się wyciągnąć 300 euro za przepracowane 73 dni, ale teraz się podatki zmieniają :X


  • +
  • -
  • 0

Irytuje mnie nieczytelny kod, jeśli oczekujesz ode mnie pomocy - zmień to !


#7 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 02.01.2015 22:51

Raczej paczki się nie sprzedadzą. Co do pracy, ja w Twoim wieku łapałem się ulotek. Bierzesz ojca/wójka za rękę do miejsca pracy, on bierze to na siebie, dostajesz je (zależy od umowy, kumpel dostawał na kilka dni i znów dostawał, ja dostałem raz w miesiącu i mi za***ali połowe pokoju tym :D On dostaje hajs, teoretycznie on pracuje.. on podpisuje umowe, Ty zapierdalasz, on (opiekun) wypłaca Ci 'jego' wypłatę. 

Trochę ryzykowna zagrywka z tą umową z ulotkami, w każdej chwili może być kontrola. Nie wiem dlaczego w ogóle pracodawca na coś takiego się zgodził xD


Użytkownik Wielkie Jol edytował ten post 02.01.2015 22:51

  • +
  • -
  • 0

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#8 EmiLowaTy

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Okolice Zwolenia
Offline

Napisano 02.01.2015 23:05

Można mieć prace hostessy, jak nie ma się ukończonych 16 lat?? (bo mam w marcu).

Ja nie mam zamiaru wyjeżdżać z kraju, bo go kocham  :lol:

Paczki trudno nie sprzedać (dzieci), więc proszę więcej informacji na ten temat.

Co myślicie o tym - http://zwolen.lento....wa-,790020.html??Mam jakieś szanse jak sie zgłosze? Opłaca się?


Użytkownik EmiLowaTy edytował ten post 02.01.2015 23:09

  • +
  • -
  • 0

Na pytania na GG odpowiadam za darmo.

Tworzę perki, klasy, klasy z awansami i inne rzeczy na Cod'a. Także sklepy, rzeczy na Jailbreak, edycje pluginów i coś tam jeszcze umiem  ;P

Moje GG: 5866230

Sprzedam: Paczkę CodMod 301 lvl + awanse (Unikat)! Klasy z awansami (6 awansów), system Euro, Misje, 245 Perków, Unikalny Sklep. Więcej informacji na GG! 


#9 KochamFootball

    Profesjonalista

  • Użytkownik

Reputacja: 27
Życzliwy

  • Postów:222
  • Lokalizacja:Poland
Offline

Napisano 02.01.2015 23:43

Przedyskutuj to z rodzicami / prawnikiem bo możesz wdepnąć w niezłe bagno.


  • +
  • -
  • 0

Gdzie moje ciastka?


#10 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 03.01.2015 00:14

Pracodawca jeżeli jest poważny i przy zdrowych zmyslach najzwyczajniej Ciebie nie przyhmie do roboty bo zapłaci on za to pewnie nie małą kwotę jeżeli tylko go ktoś podpieprzy lub będzie kontrola. Patrz też na to z jego punktu widzenia, a nie tylko takiego, bo ty chcesz popracować.

#edit

Poczekaj w takim razie do wakacji. Jeszcze się w życiu tak napracujesz, że będziesz zygala pracą ^^

Użytkownik Wielkie Jol edytował ten post 03.01.2015 00:18

  • +
  • -
  • 0

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#11 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 03.01.2015 00:23

 

2. Za takie sprzedawanie na allegro ostatnio wzięła się skarbówka, tylko mówię o tak o

 

Skarbówka mu może naskoczyć w momencie kiedy jego sprzedaże na allegro nie są zbyt częste i nie są jednorazowe (przykładowo masowe rozprowadzanie czegoś co może stanowić stały dochód) 
W tym momencie wypadałoby się już zainteresować takim czymś, natomiast sklep może założyć każdy (internetowy) pytanie jaki będzie przychód.
Bo jeśli raz w tygodniu wpadnie mała kwota (~100zł) to, to nie jest stałe źródło dochodowe, natomiast jeśli codziennie będzie przychodzić choćby po ~20 zł to automatycznie jest to stałe źródło dochodu które musi być odprowadzane do skarbówki...

Nie mając ukończonych 16'tu lat mało co możesz zdziałać. 
Można Cie zatrudnić jako pracownika młodocianego bo jest to w kodeksie pracy przewidziane ale tam jakieś specjalne procedury czy warunki muszą zostać spełnione, także tutaj już nie podpowiem... 

 


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#12 Wielkie Jol

    REPREZENTUJE SIEBIE I CAŁĄ GALAKTYKĘ

  • Support Team

Reputacja: 683
Wszechmogący

  • Postów:1 258
  • GG:
  • Lokalizacja:AMXX
Offline

Napisano 03.01.2015 00:41

Ale jeżeli chce się paczki sprzedawać to wcale nie musi się to skończyć na jednej paczuszcze i tak też nie założyłem, bo można mieć więcej niż jednego klienta. Po prostu nie wydaję mi się by po sprzedaży jednej paczki na tym się zakończyło.

Nawet niech te wpływy trwają 1-2 tygodnie. To to już jest podejrzane.

Użytkownik Wielkie Jol edytował ten post 03.01.2015 00:44

  • +
  • -
  • 0

"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.


#13 Onyke

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 708
Guru

  • Postów:2 178
Offline

Napisano 03.01.2015 00:57

Nie baw się w buxy bo to jest strata czasu. Jest dużo więcej lepszych form zarobku przez internet.

Z takich groszowych sprzedaży na allegro nie będziesz mieć żadnych problemów, a tyle ile allegro zabierze to jest tyle co kot napłakał.

Możesz spytać w szkole czy nie organizują żadnych praktyk (czasami są płatne, a czasami nie).

Straszycie chłopaka jakby co najmniej skarbówka miała mu zająć dom z garażem i dwoma psami.


  • +
  • -
  • 0

#14 ex0

    Wolny strzelec.

  • Power User

Reputacja: 383
Wszechpomocny

  • Postów:1 127
  • GG:
  • Imię:Kacper
  • Lokalizacja:Żywiec
Offline

Napisano 03.01.2015 08:53

Nie baw się w buxy bo to jest strata czasu. Jest dużo więcej lepszych form zarobku przez internet.

Z takich groszowych sprzedaży na allegro nie będziesz mieć żadnych problemów, a tyle ile allegro zabierze to jest tyle co kot napłakał.

Możesz spytać w szkole czy nie organizują żadnych praktyk (czasami są płatne, a czasami nie).

Straszycie chłopaka jakby co najmniej skarbówka miała mu zająć dom z garażem i dwoma psami.

Regularna sprzedaż na allegro będzie prześwietlona przez urząd skarbowy, a jeśli to będzie jak pisałem regularny wpływ w przyszłości na pewno nie dostanie zasiłku jeśli będzie w czasie poszukiwania pracy...

 

 

Ale jeżeli chce się paczki sprzedawać to wcale nie musi się to skończyć na jednej paczuszcze i tak też nie założyłem, bo można mieć więcej niż jednego klienta. Po prostu nie wydaję mi się by po sprzedaży jednej paczki na tym się zakończyło.

Nawet niech te wpływy trwają 1-2 tygodnie. To to już jest podejrzane.

A niech ma i milion.
Wszystko zależy w jakim czasie to wszystko się dzieje. 
Nagła sprzedaż X'a rzeczy to podejrzane.

Natomiast pojedyncza sprzedaż co jakiś czas to po prostu chociażby "umowa o dzieło", która jako tako skarbówką nie jest objęta. 


  • +
  • -
  • 0

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA


Zapraszam do mojego profilu ;)


#15 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 03.01.2015 10:11

Na allegro można sprzedawać na lewo jak się umie i po dogadaniu z rodziną. Bierzesz 3-4 konta na adresy rodziny i sprzedajesz - proste i praktykowane od 2 lat. Nie będę opisywał dalej bo jeszcze jakiś przydupas srusu poleci jak dziecko do mamusi bo mu kolega lizaka zabrał. Ostatnio z tego co widzę to ludzie ustawiają wysyłkę na +14 dni i wysyłają towaru od chinoli bezpośrednio całe tony, może coś w tą stronę wykombinujesz ale na to trzeba czasu i to dość dużo (chociażby sprawdzenie co jest chodliwe u polaczków i szukanie po zagranicznych stronach czy mają takie coś taniej).
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#16 EmiLowaTy

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Okolice Zwolenia
Offline

Napisano 03.01.2015 12:44

A jest jakaś strona od przelewu dla nieletnich? Żeby nie było żadnej skarbówki.

Najwyżej nie przez allegro będę sprzedawał.

I co myślicie o Neobux.com ??


  • +
  • -
  • 0

Na pytania na GG odpowiadam za darmo.

Tworzę perki, klasy, klasy z awansami i inne rzeczy na Cod'a. Także sklepy, rzeczy na Jailbreak, edycje pluginów i coś tam jeszcze umiem  ;P

Moje GG: 5866230

Sprzedam: Paczkę CodMod 301 lvl + awanse (Unikat)! Klasy z awansami (6 awansów), system Euro, Misje, 245 Perków, Unikalny Sklep. Więcej informacji na GG! 


#17 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 03.01.2015 13:11

Możesz założyć darmowe konto junior w mBanku na przykład, nie wiem czy da się na PayPalu ale raczej nie, do mBanku zamiast nr dowodu podajesz numer legitymacji. Tylko ktoś kto się tym interesuje niech sprawdzi czy 1k PLN czy 10k PLN można było bez podatku "zarabiać" albo czy nieletni w ogóle płaci jakiś podatek, bo jak będzie szło przez bank to na pewno po przekroczeniu tego limitu odezwą się odpowiedni złodzieje po swoją działkę.
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#18 EmiLowaTy

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Okolice Zwolenia
Offline

Napisano 03.01.2015 13:14

A w mBanku patrzą na stan konta? Jak np. w ciągu tygodnia na przelewach od innych osób zarobię 50 zł (?), to coś mi grozi?


  • +
  • -
  • 0

Na pytania na GG odpowiadam za darmo.

Tworzę perki, klasy, klasy z awansami i inne rzeczy na Cod'a. Także sklepy, rzeczy na Jailbreak, edycje pluginów i coś tam jeszcze umiem  ;P

Moje GG: 5866230

Sprzedam: Paczkę CodMod 301 lvl + awanse (Unikat)! Klasy z awansami (6 awansów), system Euro, Misje, 245 Perków, Unikalny Sklep. Więcej informacji na GG! 


#19 Engi

    [EKSiD] playaz44

  • Power User

Reputacja: 315
Wszechpomocny

  • Postów:1 071
  • GG:
  • Imię:Seba
  • Lokalizacja:Praga
Offline

Napisano 03.01.2015 13:16

W ciągu tygodnia to nie, jak odsprzedawałem bundle kody przez allegro to byłem 8 stówek na czysto i nikt nic nie mówił.
  • +
  • -
  • 0
Użytkowniku! Zanim napiszesz wiadomość wiedz, że:

W odpowiedzi na ten status, przejrzałem kilka ostatnich Twoich postów i dodałem Ci kolejne 3 punkty ostrzeżeń. Mam nadzieję, że pomogłem.

1:0 dla Benia :D
Nie pomagam za darmo na pw.

#20 EmiLowaTy

    Początkujący

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 6
Nowy

  • Postów:19
  • GG:
  • Lokalizacja:Okolice Zwolenia
Offline

Napisano 03.01.2015 13:21

A czy przez internet mogę coś zarobić? Np. mój rodzic założy koto, a ja będę robił to co trzeba.


  • +
  • -
  • 0

Na pytania na GG odpowiadam za darmo.

Tworzę perki, klasy, klasy z awansami i inne rzeczy na Cod'a. Także sklepy, rzeczy na Jailbreak, edycje pluginów i coś tam jeszcze umiem  ;P

Moje GG: 5866230

Sprzedam: Paczkę CodMod 301 lvl + awanse (Unikat)! Klasy z awansami (6 awansów), system Euro, Misje, 245 Perków, Unikalny Sklep. Więcej informacji na GG! 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych