Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Jaki hosting wybrać?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tobi1997

    Życzliwy

  • Zbanowany

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:29
  • Imię:Sebastian
  • Lokalizacja:Olsztyn
Offline

Napisano 06.11.2014 19:01

Witam serdecznie,

 

Od ponad miesiąca korzystał z usług hostingu: pukawka.pl

Wykupiłem u nich serwer w ofercie MAX, wszystko ładnie śmigało, jednak 4 dni temu hosting został zaatakowany atakami DDoS.

Pukawka już 4 dni wojuje z hackerami, niestety bezskutecznie.

Na serwerze zrobił się chaos, prawie cały czas serwer jest wyłączony.

 

Postanowiłem więc zmienić hosting, jednak nie znam żadnych innych. Tutaj pojawia się moje pytanie, jaki hosting polecacie mi wybrać?

 

Chciał bym serwer, w lokalizacji centrum Polski, tak aby nie było lagów. Zamierzam otworzyć klasyczny serwerek FFA, bez specjalnych modów itd.

 

Jaką ofertę z innych hostingów możecie mi polecić? Piszcie śmiało, chętnie skorzystam z waszych propozycji : )


Start serwera: 19-10-2014r.  b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png IP: 193.33.176.187:27015


#2 Rellik #

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 13
Początkujący

  • Postów:148
  • Imię:Daniel
  • Lokalizacja:Random
Offline

Napisano 06.11.2014 19:12

Polecam hosting MojeSerwery.Pl :)

Przedstawiamy kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszej oferty:

  • Bogate doświadczenie - po dwuletnim stażu wiemy dokładnie co oczekuje od nas Klient.
  • Jakość usług - korzystamy tylko i wyłącznie z markowego sprzętu jakim są marki Dell oraz HP. Serwery zlokalizowane są w jednych z najlepszych w Polsce Data-Center (eTop i Nephax) dzięki czemu gwarantujemy graczom komfortową grę oraz bardzo niski ping.

  • Profesjonalna i indywidualna pomoc - chętnie pomagamy każdemu Klientowi w konfiguracji serwera oraz w instalacji

    dodatków.

  • Szybkość reakcji - udzielamy pomocy w kilka minut od otrzymania zgłoszenia, umożliwiamy kontakt poprzez e-mail, komunikator gadu-gadu oraz także telefonicznie.
  • Bezpieczeństwo - gwarantujemy bezpieczeństwo danych na najwyższym poziomie.
  • Łatwość i prostota obsługi - nasz autorski panel administracyjny umożliwia łatwe zarządzanie wykupionymi usługami.
  • Wiele kanałów płatności - zapewniamy duży wybór rodzaju zapłaty za zamówioną usługę. Gwarantujemy korzystne stawki SMS.
  • Atrakcyjne ceny - oferujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości.
  • Elastyczność - proponujemy liczne rabaty dla dużych sieci oraz stałych Klientów.
  • Stabilność i niezawodność - gwarantujemy stabilne i niezawodne działanie serwerów.
  • Nieustanny rozwój - gry to nasza pasja, dlatego też rozwijamy się cały czas, aby dostosować się do obecnych standardów wśród firm hostingowych.
  • Możliwość wyboru - umożliwiamy wybór zakupu serwera w kilku lokalizacjach, w zależności od wymagań.
  • Darmowe testy usług - skontaktuj się z nami i otrzymaj darmowy testowy serwer na 24 godziny.

Pozdrawiam !: )


  • +
  • -
  • 0

b_350_20_1A1A1A_1A1A1A_ADADAD_1A1A1A.png

b_350_20_1A1A1A_1A1A1A_ADADAD_1A1A1A.png
Nie jestem zaawansowany w dziedzinie AMXMOD-X.
Staram się pomóc na tyle ile potrafię.

Piszę poprawnie po POLSKU.

Psychopaci.Eu


#3 RumcajsJumper

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 2
Nowy

  • Postów:36
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Patryk
  • Lokalizacja:Kraków
Offline

Napisano 13.11.2014 12:20

Pukawka uporała się już z owymi atakami DDoS także możesz śmiało dalej u nich funkcjonować.

Oprócz tego jeżeli już oficjalnie miałbyś zmieniać hosting to osobiście polecam 1shot1kill. Dużo dobrych opini dostawałem na ich temat i ludzie naprawdę są z nich zadowoleni.

 


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych