Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Guest Message by DevFuse
Przeniesienie Forum
Temat rozp. filip955, 24.08.2009 15:21
5 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 24.08.2009 15:21
Witam, chcę przenieść forum z glowanet.pl na no-1.pl, co trzeba zrobić? Słyszałem że są później problemy ze skopiowaną baza.
#2
Napisano 24.08.2009 15:29
Kopia bazy danych, folderów files, images i jazda. Problemów z bazą nie ma jeśli kopie wykonujesz przez panel administracyjny forum, nie ma mowy wtedy o jakich kolwiek problemach.

IP: ts3.cserwerek.pl
#3
Napisano 24.08.2009 15:36
Jak ostatnio przenosiłem, to jak klikałem w temat to mnie przenosiło do starego forum...
#4
Gość__*
Napisano 24.08.2009 17:08
Przenosiłem bazę za pomocą PHPMyAdmin i wszystko jest ok jak widaćKopia bazy danych, folderów files, images i jazda. Problemów z bazą nie ma jeśli kopie wykonujesz przez panel administracyjny forum, nie ma mowy wtedy o jakich kolwiek problemach.
#5
Napisano 24.08.2009 17:56
Przemka mam, cs-siec.pl jak chcesz look, chyba że nie można linków podawać ;O
#6
Gość__*
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









