Cześć.
Piszę w imieniu znajomego, bo nie da mi spokoju podrób jeden -.-'
Przejdźmy do rzeczy:
Sytuacja wygląda tak, po reinstalacji 1.6 bo coś tam mu szwankowała, każda z wersji wywala błąd jak na zdjęciu poniżej:
Co w tym przypadku synek ma zrobić? ![]()
Rejestr czyścił, reinstal próbował.
Formata chce robić, ale pytanie czy w ogóle mu to coś da, bo nie wydaje mi się ![]()
Nie dzieje się tak na każdym serwerze.
Tylko CoD Mody.
Nie na konkretnej mapie, choć wchodzi na DD2. Czyste stockowe.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
[PROBLEM] Load TGA
#1
Napisano 13.08.2014 16:01
TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA
Zapraszam do mojego profilu
#2
Napisano 13.08.2014 16:04
"Zdjęcie poniżej" nie działa ![]()
#3
Napisano 13.08.2014 16:14
Jak nie działa?
Mi wyświetla normalnie .
Jeśli jednak nie to łap
http://www77.zippyshare.com/i/9222771/138658/asdasdsdadasdasd%20XD.png
TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA
Zapraszam do mojego profilu
#4
Napisano 13.08.2014 16:30
Niech usunie wszystkie pliki .tga z CS'a a mu się ściągną od nowa ![]()
#5
Napisano 13.08.2014 16:48
Niech usunie wszystkie pliki .tga z CS'a a mu się ściągną od nowa
Cytuję:
"Usunąłem .tga i dalej nie działa
Chodziło chwile z 2 min i się wyłączyło"
TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA
Zapraszam do mojego profilu
#6
Napisano 13.08.2014 17:10
Poszukaj .tga w folderze valve itd.
#7
Napisano 27.08.2014 12:08
Natomiast u jednego kolegi, innego już występuje ten błąd przeważnie zawsze przy położeniu bomby i tylko na CODach.
Mapa bez znaczenia, w momencie położenia bomby wyrzuca go.
Windows xp 32b.
1,5gb ramu, nVidia GT8600 oraz amd któryś 4 rdzeniowy z taktowaniem 3ghz, jeśli to się komuś przyda.
Pilnie potrzebna pomoc.
Żaden CS v43 do V48 nie działa oraz czyszczenie pc nie pomogło.
Pliki overviews oraz gfx usuwalismy i wgrywalismy czyste z CODa tego.
Jakieś pomysły?
TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI
WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA
Zapraszam do mojego profilu
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


Dodatki SourceMod













