Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

[ROZWIĄZANE] Problem Segmentation fault


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 xenos

    Wszechobecny

  • Użytkownik

Reputacja: 216
Profesjonalista

  • Postów:467
  • GG:
  • Imię:Konrad
  • Lokalizacja:Rzeszów
Offline

Napisano 01.08.2014 23:10

Tyle kombinowania o dołączenie do teamu?

Spoiler


GwynBleidD (02.08.2014 14:28):
Czy potrafisz POPRAWNIE wstawić kod na forum?

Użytkownik xenos edytował ten post 01.08.2014 23:12

  • +
  • -
  • 1
"Jeśli potrafię to pomogę, jeśli nie potrafię to wskaże drogę którą trzeba dążyć by znaleźć odpowiedz" 

Pluginy:
Szukanie Aktywnych Banów w AmxBansie
Drop After Death
Kto postawił mine

#22 BlackPerfum

    Pseudo interakcja??

  • Power User

Reputacja: 459
Wszechobecny

  • Postów:575
  • Lokalizacja:...
Offline

Napisano 02.08.2014 15:10

My też jesteśmy tylko ludźmi!!! Nikt mnie jeszcze nie nauczył czytać w myślach (dosłownie a nie poprzez przewidywnaie). Widzisz gdzieś by autor tematu pytał o event w trakcie dołączenia do team'u ?? Ja nie, jeśli o to chodziło autorowi to się cieszę że mu pomogłeś ale nam jedynie coś takiego jest nie narękę gdyż niczego nie nauczyłeś autora, jedynie dałeś mu kod (który wygląda gorzej niż źle, ale zadziała xD). Następnym razem gdy bedzie chciał o coś nas poprosić znowu temat będzie miał kilometr gdyż znowu poprosi o coś czego tak naprawdę nie chce (patrz nazwa tematu (tego) + pierwszy post). Czasem wystarczy ludziom tylko raz wytłumacz iż musi bardzo dokładnie opisać swoją sytuację i to czego oczekuje. Jeśli nie potrafi sprezycować to musi podać kod, a jak nie poda to musi czekać na takiego jasnowidza jak xenos który zrozumie jego tok myślenia
  • +
  • -
  • 2
Chcesz napisać do mnie na PW to:
Spoiler

Mój tok myślenia jest błędny? Wskaż mi błąd zmienie to!

Aktualnie bije limit 32 graczy (łącze serwery) ale nadal są lagi przy zbyt dużym przesyłu informacji Dołączona grafika
Gra się płynnie do 40~50 graczy potem łącze pada i zamiast biegać ludzie się teleportują Dołączona grafika

#23 Andrzejek

    Ucze się :]

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 136
Zaawansowany

  • Postów:1 300
  • Imię:Andrzej
Offline

Napisano 02.08.2014 16:09

Do zamknięcia, zrobiłem tak:

 

1. Pobieranie żywych graczy zrobiłem przy rozłączeniu gracza, przy odrodzeniu, przy śmierci gracza,

2. Co do pobierania, nie żywych i żywych graczy w danej drużynie, zastosowałem na razie taska, ale z czasem sobie to przerobie na coś optymalnego.

 

PS. xenosa mam na steame, i on umie czytać w myślach :X


  • +
  • -
  • 0

Mam do sprzedania pluginy AMXX pod serwery typu, JB, ONLY DD2, ZOMBIE, COD MOD, DR i inne...

 

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), napisz na PW lub GG 42384104


#24 GwynBleidD

    Godlike

  • Przyjaciel

Reputacja: 1 869
Godlike

  • Postów:3 066
  • Steam:steam
  • Lokalizacja:Przemyśl
Offline

Napisano 02.08.2014 18:18

Wiadomość wygenerowana automatycznie


Ten temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Pomoc udzielona

Jeśli się z tym nie zgadzasz, report.png raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.


Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
  • +
  • -
  • 0

NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.
 
1988650.png?theme=dark





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych