Witam ,szukam takiego pluginy .Widziałem go na innych serwerach ,że jak wchodzi gracz na serwer pisze mu (Podam przykładowy nick )
Knur,zapisz sobie ip serwera.
Knur,na serwerze można przeklinać ale nie można obrażac
i takie tam dam + za poszukanie
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Najlepsza odpowiedź Wielkie Jol, 13.07.2014 17:37
Powinno każdemu graczowi, który się połączył na początku drugiej jego rundy wyświetlić wiadomość.
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <colorchat>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Wielkie Jol"
new runda[33];
new Wiadomosci[][] = {
"%s^x01 koniecznie zapisz sobie IP serwera 193.33.177.19:27121",
"%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac",
"%s^x01 witamy na serwerze Only DD2",
"%s^x01 serdecznie zapraszamy na nasze forum Ice-Killers.eu"
}
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_logevent("licz", 2, "1=Round_Start")
}
public client_putinserver(id)
runda[id]=0;
public licz(){
for(new i=1; i<=get_maxplayers(); i++){
if(is_user_connected(i)){
runda[i]++;
if(runda[i] == 2){
new nick[33];
get_user_name(i, nick, 32);
for(new j=0; j<=sizeof(Wiadomosci); j++){
ColorChat(i, GREEN, Wiadomosci[j], nick)
}
}
}
}
}
Przejdź do postu
Napisano 12.07.2014 09:41
Witam ,szukam takiego pluginy .Widziałem go na innych serwerach ,że jak wchodzi gracz na serwer pisze mu (Podam przykładowy nick )
Knur,zapisz sobie ip serwera.
Knur,na serwerze można przeklinać ale nie można obrażac
i takie tam dam + za poszukanie
Napisano 12.07.2014 10:40
Ten plugin 10 sekund po wejściu na serwer, wyświetli Ci wiadomości, takie jakie chcesz. Możesz je wysyłać colorchatem. Wiadomości wpisujesz tutaj
new Wiadomosci[][] = {
"%s^x01 zapisz sobie IP serwera",
"%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac"
}
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <colorchat>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Wielkie Jol"
new Wiadomosci[][] = {
"%s^x01 zapisz sobie IP serwera",
"%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac"
}
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
}
public client_putinserver(id)
set_task(10.0, "wyslij_wiadomosc");
public wyslij_wiadomosc(id){
if(is_user_connected(id)){
new nick[33];
get_user_name(id, nick, 32);
for(new i=0; i<=sizeof(Wiadomosci); i++){
ColorChat(id, GREEN, Wiadomosci[i], nick)
}
}
}Użytkownik Wielkie Jol edytował ten post 12.07.2014 10:40
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.
Napisano 12.07.2014 17:34
Dodałem parę rzeczy i nie mogę skomplikować pluginu co jest ?
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>#include <amxmisc>#include <colorchat>#define PLUGIN "New Plug-In"#define VERSION "1.0"#define AUTHOR "Wielkie Jol"new Wiadomosci[][] = {"%s^x01 koniecznie zapisz sobie IP serwera 193.33.177.19:27121","%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac""%s^x01 witamy na serwerze Only DD2""%s^x01 serdecznie zapraszamy na nasze forum Ice-Killers.eu"}public plugin_init() {register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)}public client_putinserver(id)set_task(10.0, "wyslij_wiadomosc");public wyslij_wiadomosc(id){if(is_user_connected(id)){new nick[33];get_user_name(id, nick, 32);for(new i=0; i<=sizeof(Wiadomosci); i++){ColorChat(id, GREEN, Wiadomosci[i], nick)}}}
Napisano 12.07.2014 19:50
Dodałem parę rzeczy i nie mogę skomplikować pluginu co jest ?
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>#include <amxmisc>#include <colorchat>#define PLUGIN "New Plug-In"#define VERSION "1.0"#define AUTHOR "Wielkie Jol"new Wiadomosci[][] = {"%s^x01 koniecznie zapisz sobie IP serwera 193.33.177.19:27121","%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac""%s^x01 witamy na serwerze Only DD2""%s^x01 serdecznie zapraszamy na nasze forum Ice-Killers.eu"}public plugin_init() {register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)}public client_putinserver(id)set_task(10.0, "wyslij_wiadomosc");public wyslij_wiadomosc(id){if(is_user_connected(id)){new nick[33];get_user_name(id, nick, 32);for(new i=0; i<=sizeof(Wiadomosci); i++){ColorChat(id, GREEN, Wiadomosci[i], nick)}}}
Przecinek po każdej wartości w tablicy oprócz ostatniej.
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.
Napisano 12.07.2014 19:52
ma to wygladac tak:
new Wiadomosci[][] = {
"%s^x01 koniecznie zapisz sobie IP serwera 193.33.177.19:27121",
"%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac",
"%s^x01 witamy na serwerze Only DD2",
"%s^x01 serdecznie zapraszamy na nasze forum XXX.YZ"
}
Użytkownik P350 edytował ten post 12.07.2014 19:52
Napisano 12.07.2014 21:10
Nadal nie mogę Nie udało się skompilować twojego pluginu! Zrobiłem tak :
* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>#include <amxmisc>#include <colorchat>#define PLUGIN "New Plug-In"#define VERSION "1.0"#define AUTHOR "Wielkie Jol"new Wiadomosci[][] = {"%s^x01 koniecznie zapisz sobie IP serwera 193.33.177.19:27121","%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac","%s^x01 witamy na serwerze Only DD2","%s^x01 serdecznie zapraszamy na nasze forum Ice-Killers.eu"}public plugin_init() {register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)}public client_putinserver(id)set_task(10.0, "wyslij_wiadomosc");public wyslij_wiadomosc(id){if(is_user_connected(id)){new nick[33];get_user_name(id, nick, 32);for(new i=0; i<=sizeof(Wiadomosci); i++){ColorChat(id, GREEN, Wiadomosci[i], nick)}}}
Napisano 12.07.2014 21:16
Nadal nie mogę Nie udało się skompilować twojego pluginu! Zrobiłem tak :
* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>#include <amxmisc>#include <colorchat>#define PLUGIN "New Plug-In"#define VERSION "1.0"#define AUTHOR "Wielkie Jol"new Wiadomosci[][] = {"%s^x01 koniecznie zapisz sobie IP serwera 193.33.177.19:27121","%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac","%s^x01 witamy na serwerze Only DD2","%s^x01 serdecznie zapraszamy na nasze forum Ice-Killers.eu"}public plugin_init() {register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)}public client_putinserver(id)set_task(10.0, "wyslij_wiadomosc");public wyslij_wiadomosc(id){if(is_user_connected(id)){new nick[33];get_user_name(id, nick, 32);for(new i=0; i<=sizeof(Wiadomosci); i++){ColorChat(id, GREEN, Wiadomosci[i], nick)}}}
Usuń : * Plugin generated by AMXX-Studio */
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.
Napisano 12.07.2014 21:55
Dodałem plugin na serwer ale nie działa ;/
Użytkownik Paradox1997 edytował ten post 12.07.2014 22:10
Napisano 12.07.2014 22:53
Dodałem plugin na serwer ale nie działa ;/
Wiadomości zostaną wysłane 10 sekund po wejściu na serwer, musisz się upewnić, że grasz już wtedy widzi wiadomości. Ewentualnie możesz je wysłać w pierwszej rundzie.
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.
Napisano 12.07.2014 23:16
Napisano 12.07.2014 23:18
Zwiększ czas taska z 10.0 na np. 25.0 lub sprawdź, która jest runda, jeżeli druga, to wtedy wyświetl wiadomości.
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.
Napisano 13.07.2014 17:16
Kurde nadal nie rozumiem czy mógł być podesłać mi pliki ,oraz aby plugin działał od drugiej rundy po rozgrzewce. dam ++
Napisano 13.07.2014 17:37 Najlepsza odpowiedź
Powinno każdemu graczowi, który się połączył na początku drugiej jego rundy wyświetlić wiadomość.
/* Plugin generated by AMXX-Studio */
#include <amxmodx>
#include <amxmisc>
#include <colorchat>
#define PLUGIN "New Plug-In"
#define VERSION "1.0"
#define AUTHOR "Wielkie Jol"
new runda[33];
new Wiadomosci[][] = {
"%s^x01 koniecznie zapisz sobie IP serwera 193.33.177.19:27121",
"%s^x01 na serwerze mozna przeklinac, ale nie obrazac",
"%s^x01 witamy na serwerze Only DD2",
"%s^x01 serdecznie zapraszamy na nasze forum Ice-Killers.eu"
}
public plugin_init() {
register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR)
register_logevent("licz", 2, "1=Round_Start")
}
public client_putinserver(id)
runda[id]=0;
public licz(){
for(new i=1; i<=get_maxplayers(); i++){
if(is_user_connected(i)){
runda[i]++;
if(runda[i] == 2){
new nick[33];
get_user_name(i, nick, 32);
for(new j=0; j<=sizeof(Wiadomosci); j++){
ColorChat(i, GREEN, Wiadomosci[j], nick)
}
}
}
}
}
"Żaden etyczny inżynier oprogramowania nie zgodzi się napisać procedury zniszczBagdad. Jego poczucie etyki domaga się, aby napisał procedurę zniszczMiasto, a Bagdad przekazał jako parametr" - Nathaniel Borenstein.
Napisano 13.07.2014 17:43
Ok powiadomię czy plugin działa .
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych