Serwer nie wczytuje amxmod!
Cykacz5
29.06.2014
Witam
.Otóż zakupiłem wczoraj serwer testowy na dedyki.net.
Wgrałem non-steam i za czołem wgrywać amxmod , po czym wszedłem na serwer i okazało się że non-steam działa ale amxmod nie.
Nie wiem czemu się nie wgrał , bo w ftp wygląda że wszystko ładnie jest wgrane (używam total commander).
GwynBleidD
29.06.2014
Podaj:
- Plik cstrike/liblist.gam
- Plik addons/metamod/plugins.ini
- Wynik komendy meta list
UTeam
29.06.2014
Jak wgrywasz za czolem to nie dziwne ze ci nie dziala ![]()
Na stronie nie masz instalatora ? A jak nie to sciagnij amx mod x installer i przez niego zainstaluj na ftp.
Użytkownik UTeam edytował ten post 29.06.2014 12:54




