1. Na serwer mogą wbijać tylko gracze z kraju (POLAND
2. Gdy ktoś wbija na serwer to pisze jego ip czy steam id na zielono i z jakiego kraju jest
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 03.08.2009 09:17
Napisano 03.08.2009 10:19
#include <amxmodx>
#include <geoip>
public plugin_init()
{
register_plugin("tylko polacy sa mile widziani", "1.0", "wizu")
}
public client_connect (id)
{
new userip[32], country[46]
get_user_ip(id, userip, 32, 1)
geoip_country(userip, country, 45)
if (!equal(country, "Poland"))
server_cmd("kick %d ^"only polish players are alowed^"", get_user_userid(id))
}
Napisano 03.08.2009 10:28
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych