Witam. Otóż mam problem z migającym HUD.
#include <amxmodx>
public plugin_init(){
register_plugin("Napis","1.0","[H]ARDBO[T]")
set_task(1.0, "Pokaz_napis",0,"",0,"b")
return PLUGIN_CONTINUE
}
public Pokaz_napis(){
set_hudmessage(0, 255, 0, -1.0, 0.01, 0, 1.0, 1.0, 0.1, 0.2, 13)
show_hudmessage(0, "Forum: ************^nTwoje HP : %d^nDodaj serwer do ulubionych!^nPolec znajomym!")
return PLUGIN_CONTINUE
}
Dodam, że na serwerze mam już 2 wiadomości HUD.
Użytkownik sharkowy edytował ten post 22.03.2014 00:20
reklama


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty









