
Serwer miał 3 razy robiony reinstal i nie pomaga, proszę o pomoc.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Napisano 22.07.2009 20:27

Napisano 22.07.2009 21:54
Napisano 23.07.2009 10:24
Napisano 23.07.2009 10:27
Napisano 23.07.2009 10:50
Mozesz coś z mapami ? Bianiarki ?
Napisano 23.07.2009 10:53
Żadne binarki nie są wgrane
Napisano 23.07.2009 10:58
BUILD 4383 SERVER (0 CRC) Server # 2 Map [maps/gg_orange.bsp] has incorrect BSP version (944130375 should be 30). Host_Error: Disconnec
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych