Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Zaloguj przez Steam Zaloguj poprzez Google      Logowanie »   
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.

• Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Pamięć podręczna+++++++++

• Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 dawidxi

Profesjonalista

• Zbanowany

Reputacja: 9
Nowy

Napisano 01.02.2014 19:47

Witam,

Mam postawiony serwer na VPS [linux], i wyłącza mi się co jakiś czas.Wydaję mi się, że dzieje się tak, ponieważ pamięć podręczna w pewnym momencie jest zbyt pełna.Poniżej zamieszczam screena, po to by zapytać się Was czy ilość zużytych zasobów jest zbyt wysoka, co powoduje po określonym czasie crash, i wyłaczenie się serwera.Z góry dzięki za pomoc.

2a9tutz.jpg

#2 GwynBleidD

Godlike

• Administrator

Reputacja: 1849
Godlike

• Steam:steam

Napisano 02.02.2014 12:29

Jeśli masz serwer CSa uruchomiony na root'cie to radzę jak najszybciej utworzyć dla niego osobnego użytkownika i na tym użytkowniku go uruchamiać. Wystarczy, że ktoś odkryje lukę w HLDSie i rozpieprzy Ci nie tylko serwer CSa, ale całego VPSa. Ewentualnie może go nawet przejąć, jeśli hosting na którym go masz jest chujowy...

Użyj komendy htop (jeśli jej nie masz, zainstaluj ją przez apt-get install htop) i tam będziesz miał w czytelniejszy sposób wyświetlone zużycie zasobów. Ale z tego screenshota wnioskuję, że zasoby nie są przekroczone... No chyba, że nie możesz używać więcej niż ileś procent ramu lub procka przez dłuższy czas... nie wiem jaki masz hosting i jakie są warunki na nim...
  • +
  • -
  • 0
NIE pomagam na PW. Nie trudź się, na zlecenia nie odpiszę... Od pomagania jest forum.
NIE zaglądam w tematy wysłane na PW. Jeśli są na forum to prędzej czy później je przeczytam. Jeśli mam co w nich odpisać, to odpiszę.

1988650.png?theme=dark

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych