Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie
- - - - -

Serwery VPSJakie wybrać ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Proziom1

    Życzliwy

  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:30
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 17.11.2013 14:39

Witam i z góry przepraszam jeżeli ten temat umieściłem w złym dziale bo nie byłem do końca pewny gdzie to napisać.Otóż mam serwer counter strike 1.6 już od jakiś 5 miesięcy na hostingu serwerygier i nie chciałbym go przenieść bądz nawet założyć od nowa serwer ale na własnym hostingu tzw. serwer vpn albo vps nie wiem czym to się różni.Zależy mi na tym abym były w miare stabilne FPS na tej maszynie,ponieważ mam juz dość ciągłych lagów na serwerze i skakających pingów u graczy.Chce aby ten serwer był u nich tzn. nie że ja będę musiał mieć cały czas włączonego kompa aby dało się grać i serwer mógł pracować.Oczywiście zależy mi także aby ceny były jak najniższe i w miare dobry hosting.Znalazłem pewną ofertę na gameserv.pl oto link http://npanel.gamese...l/page.php?id=7I teraz jaka oferta by mi wystarczyła na ten serwer 20 slotowy i może jeszcze jakiś serwer Cs 15 slotowy.Czy wystarczyła by na te dwa serwery oferta pakiet VPS LITTLE ? Bardzo proszę o porady i sugestie co do tematu.

 

Użytkownik Proziom1 edytował ten post 17.11.2013 14:41

  • +
  • -
  • 0

#2 Lukas 9220

    Banned

  • Zbanowany

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:7
  • Lokalizacja:Staszów
Offline

Napisano 17.11.2013 14:50

To nie jest tak, że cena mała to serwer dobry, to są zwykłe promocje aby naciągnąć graczy na serwer, a później mają lagi, crashe itp.

Z własnego doświadczenia, nie zabierałbym się za te najtańsze, gdyż bardzo szybko odczujesz skutki tej decyzji.

Na tym LITTE nie pojdzie Ci taki serwer, chyba, że będziesz miał takie lagi, że chodzić się nie będzie dało.

Ja bym Ci zaproponował lepszą wersje, co za tym idzie przy pełnym serwerze nie będziesz miał lagów, mniejsze pingi itp .



#3 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 17.11.2013 14:50

Jeden serw 20 slotowy plus serwer 15 slotowy bez lagow na 256 mb ramu i procku 400 mhz za 12 złotych??
  • +
  • -
  • 0

#4 Proziom1

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:30
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 17.11.2013 16:21

No dobrze widzę że ten pakiet jest zdecydowanie za słaby a co powiecie o pakiecie VPS MEDIUM ??


  • +
  • -
  • 0

#5 Zabijaka Gryps

    Wszechwiedzący

  • Power User

Reputacja: 266
Wszechwidzący

  • Postów:563
  • GG:
  • Steam:steam
  • Imię:Rafał
  • Lokalizacja:Świdnica
Offline

Napisano 18.11.2013 08:29

Powiem tak, chcesz dobre serwery to nie oszczędzaj. Jeśli zalezy Ci na cenie, to trochę taniej masz w mintshost.pl . Mam tam pakiet mini (specyfikacja jest porównywalna, lecz trochę lepsza od tego mediuma z gameserva), cena trochę niższa, a jakość jest bardzo dobra, spokojnie uciąga mi ts3 512 slotów (czasem około 20 slotów zajętych) plus 11 slotowy serw mixowy + hltv, więc myślę że te Twoje serwery uciągnie. Jeśli chcesz mieć gwarancję jeszcze lepszej wydajności to zobacz inne pakiety, np. starter trochę droższy a lepszy.
  • +
  • -
  • 0

#6 Proziom1

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:30
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 18.11.2013 11:27

A powiedzcie mi jakie muszą być tak wymagania sprzętowe aby poszły na nich te dwa serwery oczywiście żeby ping był w miare niski i nie było lagów w grze ?


  • +
  • -
  • 0

#7 Proziom1

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:30
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.11.2013 19:22

A powiedzie mi co sądzicie o tym hostingu Dedyki.net i jego serwerach VPS ?


  • +
  • -
  • 0

#8 kYRA.

    Nowy

  • Użytkownik

Reputacja: 0
Nowy

  • Postów:4
  • Imię:Mateusz
  • Lokalizacja:Szczecin
Offline

Napisano 25.11.2013 19:29

A powiedzie mi co sądzicie o tym hostingu Dedyki.net i jego serwerach VPS ?

 

Mój znajomy tam miał i nie narzekał.

Tylko nie kupuj wersji najtańszej, bo podobno straszny syf.


  • +
  • -
  • 0

#9 Proziom1

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:30
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 25.11.2013 21:53

Rozumiem a co z moim poprzednim pytaniem otóż jakie muszą być wymagania sprzetowe tego serwera vps aby pociągnął on te dwa serwery o jakich mówiłem ?
  • +
  • -
  • 0

#10 Proziom1

    Życzliwy

  • Autor tematu
  • Użytkownik

Reputacja: 1
Nowy

  • Postów:30
  • Imię:Damian
  • Lokalizacja:Polska
Offline

Napisano 28.11.2013 09:08

A jaką ofertę serwerów VPS musiałbym wybrać na tym hostingu mintshost.pl aby pociągnął on te dwa serwery o jakich mówiłem ?


  • +
  • -
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych