Skocz do zawartości

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X

Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
  • Rozpoczynaj nowe tematy i odpowiedaj na inne
  • Zapisz się do tematów i for, aby otrzymywać automatyczne uaktualnienia
  • Dodawaj wydarzenia do kalendarza społecznościowego
  • Stwórz swój własny profil i zdobywaj nowych znajomych
  • Zdobywaj nowe doświadczenia

Dołączona grafika Dołączona grafika

Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Stara wersja na nowej wersji steama nie dostępna?


  • Nie możesz napisać tematu
  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andrzejek

    Ucze się :]

  • Power User

Reputacja: 136
Zaawansowany

  • Postów:1 300
  • Imię:Andrzej
Offline

Napisano 14.11.2013 02:31

Witam, tak jak w temacie mam do was pytanie czy na nowej wersji steama jest dostępna jeszcze stara wersja Counter Strike 1.6?? Bo w tamtym tygodniu jeszcze miałem jeszcze starą wersje i wszystko było okej, ale w tym tygodniu, zainstalowałem Counter Strike 1.6 Non Steam, bo potrzebowałem coś przetestować na serwerze. I po zainstalowaniu wszystko git było, ale gdy chciałem załączyć Counter Strike przez steama wyskoczył błąd http://iv.pl/images/...51343006695.png robiłem reinstalacje steama i Csa, nie nie pomogło, wiadomo Cs na nowej wersji działa. Gdy wgram po raz kolejny paczkę starej wersji wyskakuje powyższy błąd a gdy zmienię zgodność na XP to wyskakuje błąd że brakuje pliku gfx.wad no to ja wgrałem ten brakujący plik do cstrike/ i wyskoczył kolejny błąd ale teraz z decals.wad ale gdy go wgrałem ten błąd jest taki sam. I tu jest do was pytanie czy już nie będzie możliwości grania na starej wersji Csa? Bo to jest tylko na serwery Steam a jak np. chce sobie zagrać na serwerze np. JailBreak to mikro jest bardzo potrzebne. Wiadome Valve chce że chcą żeby gracze nie grali na Non Steam. Nie wiem czy to wina rejestru systemu? Kolega poradził żebym zainstalował anty wirusa bo podobno trojan usuwa pliki, ale nic, przeskanowałem cały komputer i nic nie znalazło. Nie wiem jak wy macie ale może wy coś poradzicie. Bo nie chce kolejny raz robić reinstalacji Csa, a bym sobie pograł.

 

Pozdrawiam i czekam na szybką pomoc!


  • +
  • -
  • 0

Mam do sprzedania pluginy AMXX pod serwery typu, JB, ONLY DD2, ZOMBIE, COD MOD, DR i inne...

 

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), napisz na PW lub GG 42384104


#2 nPaul

    Zaawansowany

  • Użytkownik

Reputacja: 8
Nowy

  • Postów:142
  • Imię:Piotr
  • Lokalizacja:United Kingdom / Hereford
Offline

Napisano 14.11.2013 09:39

Tutaj masz link do poradnika wykonanego przez mojego znajomego ;)

 

 

sam używam działa jak za starych dobrych czasów.


  • +
  • -
  • 0

#3 Andrzejek

    Ucze się :]

  • Autor tematu
  • Power User

Reputacja: 136
Zaawansowany

  • Postów:1 300
  • Imię:Andrzej
Offline

Napisano 14.11.2013 14:39

Tylko ja to robiłem już chyba z 10 razy i wyskakuje powyższy błąd a jak zmienię zgodność to pisze że brakuje plików .wad i dlatego się pytam czy to może być w rejestrze zapisane?


  • +
  • -
  • 0

Mam do sprzedania pluginy AMXX pod serwery typu, JB, ONLY DD2, ZOMBIE, COD MOD, DR i inne...

 

Jeżeli jesteś zainteresowany(a), napisz na PW lub GG 42384104





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych