Problem z płynnym działaniem gry.
CyberDuck
24.10.2013
Witam.
Problem ma się następująco: Po włączeniu Counter Strike'a 1.6 na pierwszy rzut oka jest wszystko w porządku. Wchodząc na serwer pojawia się niestety pewna kwestia - gra nie działa płynnie, lekko przycina, a dźwięki są nieznośne. Aby to ukazać nagrałem krótkie demo, na którym przedstawiłem cały problem. Na "New Game" jest to samo, także to raczej nie jest winą internetu. Przypuszczam, że wina leży w samym komputerze, a nie grze. Posiadam system operacyjny WindowsXP, gra działała wcześniej tak, jak powinna.
Demo do pobrania tutaj: http://speedy.sh/eP7pa/bladcs.dem
sebul
25.10.2013
Wiadomość wygenerowana automatycznie
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Autor tematu zbanowany
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL
Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Powód: Autor tematu zbanowany
Jeśli się z tym nie zgadzasz,
raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.Z pozdrowieniami,
Zespół AMXX.PL




