Witam, wie ktoś jak zrobić aby opcja show_hudmessage pojawiała się dopiero pod koniec rundy?
lub np. 15 minut po jej rozpoczęciu.
Witamy w Nieoficjalnym polskim support'cie AMX Mod X, jak w większości społeczności internetowych musisz się zarejestrować aby móc odpowiadać lub zakładać nowe tematy, ale nie bój się to jest prosty proces w którym wymagamy minimalnych informacji.
|
Najlepsza odpowiedź Ogen Dogen, 31.08.2013 10:30
http://amxx.pl/topic/1680-eventy/
Użyj odpowiedniego eventu ![]()
Napisano 31.08.2013 08:46
Witam, wie ktoś jak zrobić aby opcja show_hudmessage pojawiała się dopiero pod koniec rundy?
lub np. 15 minut po jej rozpoczęciu.
Napisano 31.08.2013 10:23
Rundy czy raczej mapy? Bo nie sądzę, żeby runda trwała ponad 15 minut.
Napisano 31.08.2013 10:30 Najlepsza odpowiedź
Napisano 18.09.2013 10:41
DarkGL to mój autorytet.
Osoby na test serwera jailbreakOsoby na test serwera jailbreak Napisany przez vdriann, 07.01.2026 |
|
|
|||
Paczka perkow.perki Napisany przez NAVIK, 24.03.2025 |
|
|
|||
Wyswietlanie wiadomosci w tutorNapisany przez SHiBBy., 27.02.2025 |
|
|
|||
Faken selling a blockmaker - ScammerNapisany przez ricardobrat, 26.02.2025 |
|
|
|||
COD MOD 45001 lvl Jak ustawić cvar'y do expa aby było dobrze?Napisany przez Arki, 18.01.2025 |
|
|
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych