Witam mam taki błąd, iż ciągle wyskakuje mi 1 i ten sam błąd w SAY'u i to jest troche denerwujące i szukam pomocy żeby go jakoś usunąć. Jeśli ktoś pomoże mi z sukcesem to posypie się z 20-30 +

Problem 2
Mam taki problem, że moge zabijać z respa TT przez szybkę i CT też może dednąć TT wiecie może jak to naprawić że nie można skanować przez respa TT?? Tutaj też za pomoc posypie się z 20-30 +.
Problem 3
Na serwerze jak ktoś dojdzie to nie mogą się zabić z broni jedynie rakietami można a rakiety mają tylko 2 klasy. I chciałbym żeby można było też zabijać z broni a nie tylko z rakiet. Tutaj też za pomoc z sukcesem posypie się z 20-30 lajków.
Z góry dziękuje i pozdrawiam.


Dodatki SourceMod



Temat jest zamknięty










